fbpx

MAMY TO! Dziękujemy! 10 tysięcy fanów na Facebooku!

10 tysięcy fanów na Facebooku! A z tej okazji NIESPODZIANKA dla Was!

Niby nic wyjątkowego, ktoś pomyśli. A jednak dla mnie ważne wydarzenie. Bywało słodko-gorzko w ciągu tych trzech lat. Zmęczenie, stres, praca po godzinach, liczne bezpłatne konsultacje, trudne sprawy, wygrane, trudne pytania, trudne odpowiedzi…

Krew, pot i łzy, nasze i nie tylko. Bo przecież dobrze jest chcieć więcej. Mieć cel, plan i wizję ?

Dzisiaj odczuwam, mimo wszystko,  satysfakcję – jest ogromna kiedy widzę, słyszę, że to co robię z teamem prawokobiet.pl daje innym wartość.

Dlatego w tym miejscu zacytuję Tylora Duranda z filmu Fight Club: “Biegłem. Biegłem, aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę”.

Obiecuję Wam dziś solennie, że biec nie przestanę ? Dopiero się rozgrzewam.

A teraz czas na niespodziankę!

Mamy 10 tysięcy fanów, to oczywiście zgodnie z zapowiedzią niespodzianka i promocja.

Jeszcze nigdy nie robiliśmy promocji na nasze doradztwo, ale mamy fajną stronę, fajny LexSklep, więc mamy taką możliwość i myślę, że osiągnięcie pułapu 10 tysięcy, to jest dobry powód do tego, żeby zrobić pierwszą taką promocję na doradztwa.

Pierwsze 50 osób, które chce kupić moje doradztwo i jest gotowe skorzystać z tego i wpisze kod “10”, dostanie rabat w wysokości 50% na konsultację STANDARD lub pakiet konsultacji TRIPAK KONSULTACYJNY.

Myślę, że to jest fajna okazja dla osób, które regularnie od dłuższego czasu już nas obserwują. A dotychczas nie mogły sobie pozwolić na takie doradztwo, albo po prostu potrzebowały jakiegoś impulsu, żeby z tego skorzystać.

Więc jeżeli ktoś z Was czuje, że potrzebuje doradztwa prawnego. Czy potrzebujecie rozwiązać jakieś wyzwania życiowe, które przed Wami stoi, na naszej stronie możecie teraz z 50% rabatem kupić takie doradztwo.

Dodatkowo wszystkie ebooki na naszej półce sklepowej, w miesiącu lipcu dla Was bezpłatnie – częstujcie się ?

Podziękowanie!

Dziękuję wszystkim członkom mojego zespołu, których tu nie widać, a wspierają mnie w codziennej pracy na rzecz projektu. Dziękuję Partnerom, Ekspertom za zaufanie, wsparcie i Waszą obecność w tej przestrzeni oraz wszystkim tym, którzy dmuchają mi w skrzydła. Moim chłopakom szczególnie duże dziękuję za wyrozumiałość, że tak mnie ten projekt zajmuje.

Ewelina Miśko-Pawłowska

Ewelina Miśko-Pawłowska

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

WEBINAR – Do kogo należy kasa w naszym związku?
Poznaj naszą Ambasadorkę Małgorzatę Woźniak