fbpx

PRAWOKOBIET.PL i plany na nowy rok 2018

PRAWOKOBIET.PL i plany na nowy rok 2018

Rok 2018 to nowe plany i nowe wyzwania dla PrawoKobiet.pl.

W minionym roku uruchomiliśmy dla Was portal, data 18 października 2017r jest datą dla nas szczególną w tym względzie.

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez ten ostatni kwartał 2017 roku.

Naszym celem jest dostarczać Wam wartość i angażować do bezpiecznego działania. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Niespełna 3 miesiące naszego działania, a zasięgi i zainteresowanie naszym projektem stale rośnie, co nas niezmiernie cieszy i motywuje do dalszej pracy i realizacji kolejnych wytyczonych celów. Nasz Fanpage w sposób naturalny urósł do ilości ponad tysiąc gości, tygodniowo dostajemy od Was kilkanaście zapytań poprzez wiadomości na Fanpage oraz skrzynkę mailową.

Za wszystkie miłe maile, komentarze i odwiedziny serdecznie Wam dziękujemy, mamy nadzieję że wiedza jaką się dzielimy stanowi dla Was realną wartość.

Cały czas pracujemy nad funkcjonalnością portalu, jego przejrzystością oraz zawartością treści, które mają stanowić dla Was pochodnię prawną Waszej codzienności…sporo jeszcze do zrobienia przed nami, ale będzie tylko lepiej:-)

W tym roku  zrobimy wiele, taki mamy plan :-)… czekają nas i Was nowe wydarzenia, modernizacje ( pierwsza z nich to dzisiejsza odsłona nowego monogramu:-)), cykle prawne, szkolenia prawnicze, wywiady specjalistyczne z  różnych dziedzin prawa…

Jeśli jesteście z nami, obserwujecie, rozmawiacie z nami, nasza obecność jest Wam pomocna, to trzymajcie mocno kciuki i wypuśćcie pozytywną myśl w naszym kierunku, aby to co dziś jest naszym planem, już niedługo było rzeczywistością.

Drogie Czytelniczki mamy nadzieję, że ten nowy rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni, a Wy będziecie miały jeszcze większą satysfakcję z przebywania w stworzonym przez nas miejscu dla Kobiet i znajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące Was pytania oraz pomoc jakiej oczekujecie.

Ps. Jeśli macie pomysły co powinnyśmy poprawić, jaką problematykę prawną poruszyć w nadchodzącym czasie to napiszcie w komentarzach, postaramy się Wasze sugestie wziąć pod uwagę.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Rok 2018 ma być Rokiem Praw Kobiet !
7 postów głównych w 2017 roku.