fbpx

Anna Preis ekspertem naszego serwisu!

Z przyjemnością informujemy, że nasz serwis wzbogacamy o wiedzę ekspercką z zakresu psychologii i life-mentoringu, jakże często przeplatającymi się z prawnymi aspektami i wydarzeniami naszego życia.

Drogie KOBIETY wraz z miesiącem czerwcem udostępniamy Wam i Annie Preis na łamach naszego serwisu przestrzeń w dziedzinie psychologii i life-mentoringu.

Specjalnie dla Was Drogie Kobiety będą pojawiały się na łamach naszego serwisu wpisy i wskazówki służące rozwiązywaniu problemów, nie tylko tych prawnych. Będziemy wraz z Anną poszukiwać inspiracji i nowych rozwiązań, budować samoświadomość i pewność siebie, wzmacniać swoje zasoby oraz dbać o samorozwój.

Anna Preis to twórczyni marki Kwitnąca Kobieta, psycholog, mentorka i trenerka kobiecej zmiany. Na co dzień pracuje z kobietami, pomagając im odkryć swój potencjał, wzmocnić swoją pewność siebie, efektywnie realizować cele oraz stać się najlepszą wersją samej siebie. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla kobiet m.in. „Magia Kobiecej Pewności siebie” czy „Nie odkładaj szczęścia na jutro” oraz sesje indywidualne, w czasie których pomaga kobietom świadomie kreować ich szczęśliwe i spełnione życie. Twórczyni autorskiego kursu online „Zacznij zanim jesteś gotowa – czyli jak efektywnie i z lekkością realizować swoje cele” i dziennika kobiecego rozwoju „Lily Diary – Kwitnący Dziennik”. Anna Preis szkoli również biznesowo, specjalizuje się w szkoleniach dla kobiet działających w biznesach MLM i dla tych potrzeb stworzyła autorski program szkoleniowy „Sukces jest w Tobie”.

Jesteśmy przekonane, że nasza współpraca będzie stanowić korzyść dla naszych czytelniczek, klientek; które poszukują odpowiedzi na istotne dla siebie pytania, które poszukują celu, sposobu jego realizacji, wsparcia w sytuacjach kryzysowych i to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Z przyjemnością witamy Annę Preis w gronie naszych ekspertów.

www.kwitnaca-kobieta.pl
kontakt@kwitnaca-kobieta.pl
tel. 791 296 268
https://www.facebook.com/kwitnaca.kobieta
Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/151391015704046

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

KOBIETA NA MEDAL i jej historia
Poznaj bliżej naszego eksperta – Annę Preis