fbpx

HERstory “Jak przestałam się zamartwiać i zaczęłam żyć? Zapoznam Cię z moimi sposobami”

HERstory to nowy punkt w agendzie naszych merytorycznych kobiecych spotkań, jaki w tym roku planujemy realizować podczas wydarzeń KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE. Zależy nam aby zainspirować kobiety do szukania (mimo wszystko!) siły. Dlaczego? Bo w ten sposób budujemy swoją sprawczość.

HERstory pokazywana jest na konkretnych przykładach naszych gości,  stanowi skuteczne narzędzie wzmocnienia, uzyskiwania samoświadomości i wiedzy dla uczestniczek naszych spotkań.

Wymiar osobisty – kiedy nasze rozmówczynie w przekonujący sposób – mówią o tym, dlaczego to o czy mówią było, jest dla nich ważne pozwala zainspirować inne kobiety i uchronić je przed powieleniem podobnych błędów, przed skazaniem na nieświadome dreptanie w kółko.

Styczniowe HERstory z Aną Imam – coachem, mamą, szkoleniowcem, molem książkowym. Jej droga do siebie była kręta, ale dzięki temu i doświadczeniu, jakie podczas niej zdobyła, pomaga teraz ludziom odnaleźć siebie w sobie. Popatrzeć na problemy z innej perspektywy. Z perspektywy rozwoju i ekspansji, a nie lęku i skurczu. Na co dzień medytuje i jestem zagorzałą fanką zdrowego stylu życia, ale ma też spore doświadczenie w biznesie.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego, który ukończyła z wyróżnieniem na wydziale Zarządzanie Informatyka, ze specjalizacją w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem. Ukończyła studia podyplomowe na WSB z coachingu i przez wiele lat zajmowała się coachingiem osób w biznesie. Pracowała też kreatywnie jako Dyrektor Kreatywna Planu Zdjęciowego podczas sesji reklamowych, a przez 5 lat byłam współwłaścicielką Agencji Reklamowej Photo Icon. Od zera współtworzyła społeczność internetową Teamwork Polska, która liczy sobie ponad 30tysięcy osób.

Podczas swojej kariery zawodowej prowadziła szkolenia online i offline dla małych i dużych grup (kilkukrotnie dla tysiąca osób) z zagadnień związanych z psychologią biznesu i samorozwoju, sesje planowania biznesu, podczas których “dzielono słonia na kawałki” i opracowywano strategię osiągnięcia konkretnych celi krok po kroku.

Aktualnie jest w trakcie Certyfikowanego Kursu Trenerskiego Mindfulness w Mindfulness Association Polska, członssociation UK, starszą uczennicą praktyki medytacyjnej Vipassana, autorką zajęć dla dzieci rozwijających uważność Dzieciaki Mindfulniaki.

Ana jest wielką fanką podejścia do życia z pozycji obserwatora emocji i kreatora przyszłości, bo wie, że mamy na nią wpływ. Od długiego już czasu praktykuje medytację, nosi w sobie książkę, która pewnego dnia ujrzy światło dzienne i każdego dnia, pomimo, że jest strasznym śpiochem, wstaje o świcie aby uwieczniać na zdjęciach wschody słońca.

HERstory – JAK PRZESTAŁAM SIĘ ZAMARTWIAĆ I ZACZĘŁAM ŻYĆ ? ZAPOZNAM CIĘ Z MOIMI SPOSOBAMI.

Prowadzisz firmę, pracujesz, jesteś mamą, partnerką, córką, przyjaciółką, rozwijasz się, prowadzisz dom, dbasz o swoje ciało, umysł, angażujesz się w różne projekty, pełnisz milion ról i w każdej chcesz być najlepsza. Nie ma opcji żeby w takiej gonitwie zachować spokój i nie wybuchać.

A jak wybuchasz, to co o sobie myślisz?

  • Jestem beznadziejna?
  • Niezrównoważona?
  • Co ze mną nie tak?
  • Dlaczego ja zawsze / nigdy…

Znasz to?

Życie przecieka Ci przez palce, na nic nie masz czasu, a już z pewnością nie masz go dla siebie. I jakim cudem jest już styczeń, skoro dopiero co był luty? Kiedy minął ten rok? Czy potrafisz sobie przypomnieć, co się podczas niego wydarzyło? Gonitwa myśli. Gonitwa emocji. Wyścig z czasem. Podczas naszego styczniowego spotkania poświęconego finansom, mamy dla Was niespodziankę, nasz gość Ana Imam, podzieli się z Wami kilkoma sposobami, dzięki którym z wiecznie śpieszącej się, znerwicowanej kobiety pracującej 24/7, niemającej czasu dla córki, przemieniła się w kogoś, kto odnalazł balans, przestał się zamartwiać bez powodu i zaczął żyć w zgodzie ze sobą. Krótko mówiąc, zaczęła być szczęśliwa.

Chcesz poznać sposoby Any? Dołącz do nas w styczniu.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Święta za pasem…
I Z O L A C J A – stopniowe odcinanie od kontaktów z bliskimi