fbpx

Kobieta w potrzebie – Kamieniec Wrocławski – ZAPISY

Skonsultuj się bezpłatnie z prawnikiem

[latepoint_book_button selected_agent="17" selected_service="18" calendar_start_date="2022-10-01"]

Zapraszamy kobiety społeczności lokalnej na darmowe konsultacje prawne!

Podczas bezpłatnej konsultacji prawnej w ramach projektu „KOBIETA W POTRZEBIE”, realizowanego przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego Wrocław, podzielimy się z Tobą naszą wiedzą prawną i doświadczeniem.

Często słyszymy od różnych osób, że tematy prawnicze, zawiłość przepisów, procedur, a zwłaszcza sprawy sądowe, wiążą się dla nich ze znacznym stresem.

Jeśli i ty nie czujesz się pewna, masz wątpliwość, obiekcje natury prawnej – teraz w ramach projektu „KOBIETA W POTRZEBIE” możesz skorzystać z naszej pomocy.

Jako radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem, działający przy Fundacji Prawo Kobiet, możemy pokierować Cię do właściwego rozwiązania prawnego, w sytuacji w jakiej się znalazłaś i która jest dla Ciebie niejasna.

[latepoint_book_button selected_agent="17" selected_service="18" calendar_start_date="2022-10-01"]

Pamiętaj, iż zawsze istnieje właściwe posunięcie, trzeba je tylko znaleźć.

Konsultacja prawna pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację, wspólnie przeanalizujemy możliwe rozwiązania Twojego problemu tak, by dostosować je do Twoich potrzeb i celów.

Konsultacje realizujemy online (telefonicznie) lub offline, jak wolisz? W trybie stacjonarnym jesteśmy do twojej dyspozycji w dniach 6 i 7 października 2022 r. Czekamy na zainteresowane Panie w sali Biblioteki w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Kolejowej 6 w godzinach 8:30 – 14:30.

Dla każdej zarejestrowanej kobiety przeznaczamy godzinę. Zarezerwuj termin już dziś – ilość miejsc jest ograniczona.

[latepoint_book_button selected_agent="17" selected_service="18" calendar_start_date="2022-10-01"]

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Niebawem ruszamy już z wrześniem…
Czy za niezapłacony mandat można iść do więzienia?