fbpx

LADIES DAY – KOBIETY DLA KOBIET – WYDARZENIE ODWOŁANE!

KOBIETY,

przed nami III edycja największej kobiecej konferencji na Dolnym Śląsku!

Jako Partner tego wyjątkowego wydarzenia mamy przyjemność zaprosić Was już 18 kwietnia w godz. 10:00 – 19:30 do Hotelu Terminal, gdzie zbierze się ponad 300 KOBIET, aby wspólnie celebrować kobiecość, świetnie się bawić, zdobywać wiedzę, nawiązywać kontakty, a przede wszystkim zjednoczyć się w obliczu poważnego problemu jakim jest przemoc wobec kobiet.

Panele tematyczne, znane ekspertki ze świata biznesu i kobiecy networking – po tegorocznej konferencji „Ladies Day”, cała Polska dowie się jak wielką moc ma siła kobiet! Tym bardziej, że w tej edycji Czerwona Szpilka razem z wyjątkowym, muzycznym projektem: „Sounds Like Woman” zwróci uwagę na poważny problem, jakim jest przemoc wobec kobiet.

Bo my kobiety, powinnyśmy trzymać się razem! Pokażmy solidarność, siostrzeństwo, pokażmy naszą kobiecą siłę!

O szczegółach wydarzenia przeczytacie: https://czerwonaszpilka.pl/ladies-day/

Bilet RED na to wydarzenie w najlepszej ofercie – tylko do 8 marca! Po tym dniu ceny biletów drożeją, nie czekaj więc tylko decyduj.

Udostępniamy Wam ponadto nasz kod rabatowy – z hasłem : prawokobiet zapłacicie za bilet na to interesujące wydarzenie 50 zł mniej!

Miło się będzie nam tam z Wami spotkać ?

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy na LIVE Z EKSPERTEM!
LIVE z Ekspertem – O życiu, biznesie i o nie zapłaconych fakturach ?