fbpx

Lady Business Awards – Dziękuję!

Serdecznie dziękuję Kapitule Lady Business Awards za wyróżnienie i nagrodę jaką miałam przyjemność odebrać w dniu 18 listopada 2022 r. w Warszawie.

Jest kilka powodów, dla których wyróżnienie jest dla mnie szczególnie cenne.

Po pierwsze, postrzegam je jako potwierdzenie sensu tego, co robimy od 5 lat w projekcie PrawoKobiet na rzecz polskich kobiet w zakresie prawa i nie tylko, jest to wspólny sukces całego zespołu PrawoKobiet, Ambasadorów i Ekspertów.

Cieszy mnie to bardzo, że nasza codzienna praca u podstaw została dostrzeżona i doceniona, bo nasza codzienność zawodowa stawia przed nami bardzo trudne często zadania.

Efektywność działań takich osób jak ja i pozostałych członków zespołu zależy w dużej mierze od zmiany prawnej świadomości społecznej. W tym kontekście bardzo ważna jest szeroko pojęta edukacja, na którą stawimy w projekcie, w tym także edukacja medialna, dziękujemy za wsparcie Lady Business Club, liczymy na więcej ?

Decyzja Kapituły jest dla mnie cenna też z innego powodu, obok odruchów empatii i gotowości poświęcania swojego prywatnego czasu na rzecz innych ludzi celem niesienia pomocy prawnej, sączy się wokół nas prawników dużo hejtu. Mam nadzieję, że ta nagroda ten trend lekko odmieni, bezinteresowne dzielenie się wiedzą i działanie pro bono to wcale nie jest tak częsta praktyka w innych zawodach.

Staram się w tej pracy wiele z siebie dawać, ale też jako człowiek rozwijam się i wzbogacam w zetknięciu z kobietami w problemie dlatego czuję dużą wdzięczność.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za to wyróżnienie!

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Kiedy należy odpuścić? Dlaczego kobiety nie odpuszczają?
Zostań Rzeczniczką marki Prawo Kobiet!