fbpx

Nie bądź z tym sama!

Czeka Cię rozwód/rozstanie z życiowym partnerem? W związku z waszymi niepokojami, licznymi wątpliwościami, obiekcjami oraz w odpowiedzi na wasze sugestie stworzyliśmy wspólne ogólnopolskie kobiece grupowe Wyzwanie-Przygotowanie, żeby wesprzeć Cię w tym trudnym okresie. Chcemy pomóc Ci zapobiec błędom i porażkom, zwiększyć skuteczność w osiągnięciu Twoich celów.

Wiem, z doświadczenia, że kobiety działają w sytuacjach okołorozstaniowych impulsywnie, nierozważnie, kierują się emocjami. To całkowicie  zrozumiałe, jednak aby nie zrujnować swojego zdrowia i nie zaprzepaścić dobrobytu życia,  potrzebne jest rzeczowe przeanalizowanie problemu, znalezienie najlepszego rozwiązania aby zadbać o swoje bezpieczeństwo prawne.

Dzięki obecności w grupie łatwiej będzie zaplanować Ci najlepszą strategię działania w danej sytuacji.

Chcemy pomóc Wam przejść przez ten trudny okres.

Moja wiedza merytoryczna, doświadczenie i skuteczność w działaniu oraz empatia mogą okazać się niezwykle Ci przydatne. Dzięki obecności w naszej grupie i wysłuchaniu tego, co mam Ci do powiedzenia oraz zaproszeni eksperci, łatwiej Ci będzie przygotować plan działania, indywidualny, dostosowany do Twojej sytuacji.

Dowiesz się jakie przygotować dokumenty, podpowiemy jak zebrać myśli  –  trudno jest bowiem pogodzić pracę, rodzicielstwo, dom i jednocześnie zmagać się z rozstaniem.

PS. Nie odbieraj tego wyzwania jako zachęty z naszej strony do trwałych rozstań. To wyzwanie ma pomóc Ci przeanalizować i odpowiedzieć na wiele skomplikowanych pytań i wybrać dla siebie jak najlepiej.

Ruszymy wspólnie od 13 czerwca 2022 r. Wyzwanie potrwa 3 tygodnie.

Wyjdziesz z tego Wyzwania-Przygotowania silniejsza i bardziej świadoma siebie i swoich możliwości.

Przez 3 tygodnie będziemy się spotykać na LIVA-ch w zamkniętej grupie (4 transmisje live w każdym tygodniu, będą zapisane abyś mogła je obejrzeć w każdym dogodnym dla siebie czasie) by rozłożyć ten temat na poszczególne kroki!

Pamiętaj!

Masz prawo do osobistego szczęścia, bezpieczeństwa i poszanowania Twojej godności.

Wskakuj więc do Wyzwania-Przygotowania, a potem przygotuj się z nami do rozwodu/rozstania jeśli taki Cię czeka.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w Wyzwaniu-Przygotowaniu kliknij w link poniżej, aby do nas dołączyć!

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Prowizoryczna sytuacja na czas procesu – zabezpieczenie alimentacyjne. Znasz tą instytucję?
Poznaj naszą Ekspertkę Monikę Kołodziejską