fbpx

Oczyść grunt czyli jak stworzyć plan możliwy do zrealizowania? #WROCŁAW

Zapraszamy Cię na warsztatową, merytoryczną i networkingową burzę mózgów wśród kobiet, chcących się rozwijać.

Tym razem spotykamy się w Restauracji Sofa Lounge & Restaurant przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 we Wrocławiu. Tematem przewodnim naszego spotkania będzie PLANOWANIE ROKU.

Dlaczego PLANOWANIE ROKU jest trudne i dlaczego warto?

Wielu ludzi nie lubi planować roku, powody są rozmaite. Dla części z nich słabo wygląda “ograniczanie się” na ewentualne prezenty od losu. Inni z kolei nie mogą znieść myśli o braku spontaniczności, jeszcze inni są przekonani, że ich to nie dotyczy, innym kojarzy się to tylko z prowadzeniem firmy. Ja bardzo lubię “spontany”, niestety moim zdaniem, kto nie planuje, ten planuje porażkę.

A może bardziej poetyckie stwierdzenie do Ciebie przemówi? Statek nie mający celu zawsze wpłynie do złego portu 😊

Jeśli w 2025 chcesz wymiatać, mieć kontrolę nad swoim czasem i realizować wyznaczone sobie cele, idealnie będzie, jeżeli wykorzystasz nasze zaproszenie i przyjdziesz na wspólny remanent i planowanie kolejnych 12-tu miesięcy roku 2025 😊

Warsztat styczniowy będzie dotyczył obszaru osobistego i zawodowego, Ty wybierzesz co dla Ciebie ważne i w którym obszarze zastosujesz, a może w obu?

OCZYŚĆ GRUNT czyli jak stworzyć plan możliwy do zrealizowania? to temat warsztatu jaki poprowadzi dla nas w styczniu Sylwia Petryna, pasjonatka rozwoju organizacji i osób. Sylwia to kreatorka wielu projektów – m.in. jej firma pełniła rolę operatora szkoleń podwyższających kompetencje i kwalifikacje zawodowe Wszechnica Zawodów Aglomeracji Wałbrzyskiej, trenerka z ponad 20 letnim doświadczeniem, mentorka (uprawnienia egzaminatorki), coachka (dyplom coacha, akredytacja International Coach Federation), mediatorka, konsultantka, praktyk Kaizen, managerka, która chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, współautorka pięciu książek – podręczników, będących podstawą certyfikowanych kursów szkolących mentorów, trenerów, koordynatorów Lean Office, osób zarządzających projektami.

Zanim zaczniesz robić nowe plany – oczyść grunt i sprawdź zasoby przekonuje Sylwia.

Przed planowaniem, dobrze jest zacząć od podsumowania tego, co zrealizowałaś/eś z poprzednich planów. To powinien być punkt wyjścia, jak określa roboczo Sylwia zaczniemy więc od czyszczenia gruntu.

Możesz wygrać wielokrotnie lepszy rok, wielokrotnie lepszy DUŻY procent Twojego całego życia.

Na warsztacie w klimacie wspólnego mastermindu omówimy pomysły na planowanie roku i obranie przez uczestniczki konkretnego azymutu w formie “motywu przewodniego”.

Możliwe, że Twoje czyszczenie gruntu wypadnie słabo. Niewykluczone, że Twoje cele były zbyt ogólne lub było ich za dużo.

Sylwia opowie nam o metodzie małych kroków i małych celów, które prowadzą do dużych zmian. Ta metoda sprawdza się o wiele lepiej, niż spektakularne zrywy, i przynosi większą satysfakcję zdaniem naszej prelegentki.

To jak, przymierzasz się do wspólnego czyszczenie gruntu?

Arnold Schwarzenegger mówi, że ważne jest posiadanie tak sformułowanego celu, że gdy do niego dotrzesz to możesz w stu procentach pozwolić sobie na spektakularny ryk “DEKLARUJĘ ZWYCIĘSTWO”, liczymy, że pod koniec 2025 r spotkamy się na podczas spotkania grudniowego, rozliczymy nasze azymuty jakie sobie postawimy i wydamy wspólny ryk o treści jak wyżej 😊

Zapraszamy, spędź fajne popołudnie z fajnymi kobietami i zadbaj o swój rozwój i rozwój swój współpracowników 😊

Uwaga: ilość miejsc ograniczona (30 biletów). W cenie biletu przewidziana kawa, herbata, woda, słodkie przekąski. Istnieje możliwość zamówienia na własny koszt ciepłego posiłku podczas wydarzenia.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Jubileuszowe Kobieco przy kawie o sprawie – prawo gospodarcze i rozwój osobisty