fbpx

PATRONUJEMY SZCZĘŚCIU

? #NIEBOJESIE – PROJEKT SZCZĘŚCIE

ruszył w trasę po Polsce!

? W najbliższy piątek dotrze także do Wrocławia.

My tam będziemy, a Ty ?

? Projekt Szczęście ma na celu promocję świeżo wydanej książki „Nie bałam się o tym rozmawiać”.

? Zawarte w książce opowieści to prawdziwe losy kobiet, które miały odwagę odsłonić to, co większość z nas starannie skrywa tj. strach, domową przemoc, agresję seksualną, czy poniżenie ze strony najbliższych.

Bohaterki książki opowiadają swoje historie bez retuszu i koloryzowania, płynie z nich prawda, często smutna ale ostatecznie budująca.

? Książka stanowi początek wielkiej akcji społecznej Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz, w której kobiety chcą powiedzieć głośno:

  • nie boję się mówić o problemach,
  • nie boję się walczyć o swoje marzenia,
  • nie boję się być szczęśliwa.

Celem kampanii jest dodanie odwagi, siły i zainspirowanie kobiet do dokonywania zmian w ich życiu.

?Praca prawnika, daje nam przekonanie, że życie potrafi mocno poplątać nogi, że nie żyjemy w idealnym świecie, czasami los potrafi wywrócić do góry nogami poukładane życie w sposób pozytywny. Bywa jednak, że niestety przybiera ono też negatywną wersję wydarzeń. Dlatego cieszymy się, że istnieją przedsięwzięcia, które mają na celu pomóc Wam- KOBIETOM uwierzyć w siebie, w swoją siłę i kobiecość właśnie w trudnych okolicznościach.

?Z wielką radością zatem i dumą objęłyśmy patronatem niniejsze wydarzenie. Dodatkowo mecenas Ewelina Miśko-Pawłowska będzie miała okazję na forum porozmawiać z Magdalena Zachariasiewicz na temat praw kobiet szeroko rozumianych i wagi dbałości o nie.

?Razem z pozostałymi współorganizatorami, w tym Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz, Magdalena Le-Ol, Magdalena Zachariasiewicz, Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet, zapraszamy Was bardzo serdecznie na to kobiece inspirujące wydarzenie, już w najbliższy piątek o godz. 16.45 do Magnolia Park we Wrocławiu.

? Szczegóły wydarzenia poznacie tu:

? https://www.facebook.com/events/371999830447463

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

O akcji Jestem SUPERWOMAN w Radio
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE! Ruszyła właśnie przedsprzedaż checklisty rozwodowej!