fbpx

Skuteczna i efektywna w biznesie – Konferencja poświęcona tematyce prowadzenia własnego biznesu – prawnie i marketingowo!

Szukasz eksperckich porad na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a może masz pomysł na swój biznes, ale nie wiesz, jak zacząć go realizować?

Zapraszamy Cię w dniu 22 stycznia 2019r do wzięcia udziału w konferencji poświęconej tematyce prowadzenia własnego biznesu pod względem prawnym i marketingowym pt. : „Skuteczna i efektywna w biznesie”.

Niniejsze wydarzenie jest dedykowane tym kobietom, które mają już swoją działalność gospodarczą oraz tym, które dopiero planują jej podjęcie.

Podczas niniejszego wydarzenia dowiesz się o wielu kwestiach prawnych i podatkowych, zweryfikujesz, swoje dotychczasowe decyzje w prowadzeniu swojej działalności, wyjdziesz z nowymi pomysłami co do jej ulepszenia. Dowiesz także o podstawach kreowania swojej marki na zasadach XXI wieku.

My również tam będziemy i podejmiemy podczas naszego wystąpienia temat:

„Prawne formy prowadzenia działalności w Polsce – zalety i wady każdej z nich”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w styczniowym wydarzeniu, po zapoznaniu się z naszymi i nie tylko naszymi wskazówkami, podejmiesz biznesowe decyzje w oparciu o racjonalne, rzeczowe argumenty.
Udział w niniejszej konferencji spowoduje, że zaoszczędzisz czas i pieniądze w swoim biznesie.

Więcej o wydarzeniu, przeczytasz na stronie organizatora :
https://czerwonaszpilka.pl/czerwona-szpilka-miescie/skuteczna-i-efektywna-w-biznesie

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Mediacja – co to jest i czemu służy?
Forum Kobiet Przedsiębiorczych Powiatu Wrocławskiego – VIDEO