fbpx

Spotkanie z ekspertem – DOCHODZENIE ROSZCZEŃ FINANSOWYCH

Zaległa wierzytelność to pojęcie, które potrafi spędzać sen z powiek tak wierzycielom, jak i samym dłużnikom. I chociaż teoretycznie jego przekroczenie terminu płatności powinno być problemem przede wszystkim dla strony zalegającej ze spłatą czyli dłużnika, to w warunkach polskich stanowi istotny problem dla wierzyciela, w szczególności przedsiębiorcy.

Spotkanie eksperckie w ramach Czerwona Szpilka w mieście, do którego udziału została zaproszona mecenas Miśko-Pawłowska, nastawione jest na pogłębianie wiedzy, kompetencji oraz umiejętności Uczestniczek wydarzenia w zakresie zrozumienia zawiłości poszczególnych etapów postępowania  windykacyjnego czyli postępowania zmierzającego do dochodzenia roszczeń finansowych.

Zakres tematyczny naszego wystąpienia obejmie niezbędną wiedzę na temat najnowszych zmian prawnych, które decydują o skuteczności działań windykacyjnych. Musisz je poznać dla bezpieczeństwa Twojego biznesu.

Serdecznie zapraszamy już w dniu 4 lutego 2020 r. o godz. 9:00 do ART Hotel we Wrocławiu.

Więcej o wydarzeniu przeczytasz:

https://czerwonaszpilka.pl/czerwona-szpilka-w-miescie

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Debata Mediacyjna „Uwaga Dziecko!” – 24 stycznia
Serdecznie zapraszamy na LIVE Z EKSPERTEM!