fbpx

Warsztat naszego Eksperta!

Rozpoznaj blokujące wzorce braku, które większość z nas otrzymała w dzieciństwie – w domu i w szkole. Pomogę Ci je zmieniać na wzorce dostatku i obfitości w życiu osobistym oraz zawodowym.

Czy często czujesz lęk, że nie jesteś wystarczająco w czymś dobra, nie dasz rady, inni wygrają w rywalizacji o coś ważnego, albo walczysz z ogromnym wysiłkiem o coś, co innym przychodzi z lekkością i zadajesz sobie pytanie:

Co jest ze mną nie tak? Dlaczego spotykają mnie zachowania agresywne i nie potrafię się im przeciwstawić? Z jakiego powodu otrzymuję mniej pieniędzy, szacunku, miłości, nie awansuję lub nie mam wystarczająco klientów?

To bolesne pytania. Można je oraz myśli i sytuacje z nimi związane zmienić, ponieważ tworzą je otrzymane, wyuczone wzorce.

Jeśli naprawdę chcesz je przetransformować na dobre życie, dokonasz tego. Pomogę Ci, bo wiem, że na początku tej drogi jest trudno i lepiej iść z kimś, kto wie jak ją przejść skutecznie, z kimś życzliwym, kto może podać pomocną dłoń, kto wie, jak rozpoznać kolejne, często ukryte wzorce braku i tworzyć wzorce dostatku, kto wie, jak pomóc Ci odkryć i maksymalizować Twoje supermoce.

Zacznij tu gdzie jesteś. Wykorzystaj to, co masz. Zrób to, co możesz.

Zapraszam po skuteczne narzędzia i wsparcie. Zobacz na stronie, co mówią uczestniczki moich warsztatów.

Warsztat startuje 8.08.2022 i trwa przez 4 kolejne dni, po tym terminie będzie dostępny również jako kurs na mojej platformie, z możliwością mojego indywidualnego wsparcia dla Ciebie.

Szczegóły znajdziesz w linku. Możesz też do mnie napisać lub umówić się na bezpłatną 30 minutową konsultację w sprawie warsztatów, kursów lub sesji indywidualnych.

Serdecznie pozdrawiam
Monika Skorykow

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Bezpłatne konsultacje prawne – sierpień 2022
Wszyscy ostrzegają…