fbpx

Wyzwanie “Szczęśliwe relacje rodzinne”

Rodzina to jeden z najważniejszych obszarów naszego życia, centrum życiowe większości z nas. W czasie pandemii dla wielu rodzin relacje nabrały innego wymiaru, niestety nie zawsze jest to wymiar pozytywny.

Pandemia w każdej dziedzinie życia, też relacyjnej, wciąż przynosi wiele niewiadomych. Efektem przymusowej domowej izolacji niejednokrotnie są wnioski par, co do tego, że straciły przyjemność z przebywania razem; wnioski ludzi, którzy nie potrafią się wspierać w sytuacji kryzysowej, nie potrafią wspólnie radzić sobie z napięciami, presją.

Mając na uwadze powyższe tj. wyzwania jakie przed wieloma teraz stoją, jest nam miło Wam zakomunikować, że w dniu 27 kwietnia 2020r o godz. 6.30 rano nasz Partner Patrycja Dorsz vel Drożdż – coach, trener rozwoju, mediator sądowy, zawodowy negocjator, doktorantka DSW na wydziale pedagogiki rozpoczyna wyzwanie podczas, którego:

  • poznasz konkretne sposoby radzenia sobie z konfliktami i napięciami w relacjach z bliskim,
  • dowiesz się, jak panować nad emocjami w napiętych sytuacjach,
  • poznasz strategie rozładowywania nadmiernego napięcia w domu, – dowiesz się, jak pytać o potrzeby bliskich bez presji i nacisku.

W imieniu Patrycji Dorsz vel Drożdż zapraszamy! Kto chętny podjąć wyzwanie?

Otrzymasz dostęp do wartościowej, konkretnej wiedzy i strategii do wykorzystania od zaraz. Do tego Patrycja przewidziała dla uczestników specjalne bonusy i prezenty.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Słyszałaś o akcji #RatujBiznes?
POD NASZYM PATRONATEM – Poczuj luksus bycia sobą!