fbpx

XIV OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOBIET

Ponad 2 tysiące kobiet przybędzie w dniach 8 i 9 października do Wrocławia by połączyć swoją kobiecą energię w Hali Stulecia i Wrocławskim Centrum Kongresowym. Hasło przewodnie brzmi:

“MOC JEST W NAS!”
“KOBIETY NA RZECZ POKOJU, RÓWNOŚCI, KLIMATU I DEMOKRACJI”

Tegoroczny Kongres będzie świętem, podczas którego będziemy wspólnie diagnozować naszą demokrację, analizować sytuację gospodarczą, debatować o kulturze i edukacji, sprzeczać się o feminizm…

Będziemy się zajmowały problemami zdrowia, ekonomii, przywództwa, polityki, seksualności, klimatu, pandemii… Nie zapomnimy również o takich tematach jak: rynki pracy, równość płac, bezpieczeństwo w domu oraz nasze prawa reprodukcyjne.

Obfity program oraz zacne prelegentki Kongresu poznacie niżej:

Wydarzenie otworzy znamienita Olga Tokarczuk. Spotkacie m.in. Magdalena Środa, Agnieszka Holland, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan, działaczki, naukowczynie, prawniczki, aktorki, influencerki.

Nas też tam znajdziecie, a mecenas Ewelina Miśko-Pawłowska poprowadzi, w sobotę o godz. 15:00, w ramach wydarzenia warsztat o prawach majątkowych w związkach!

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Kongres Kobiet oraz Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet wraz z Gminą Wrocław. Partnerami są min, wysokieobcasy, ForbesWomen, Ikea.

To jak, widzimy się już w sobotę 🙂 Będzie nam miło jak przyjdziesz się z nami przywitać i chwilę porozmawiać przy naszym stanowisku.

Pamiętajcie nic o nas bez nas 🙂 Drogie Panie – przybywajcie! 🙂

Do zobaczenia!

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Nowy cykl spotkań w realu – KOBIECO O SPRAWIE PRZY KAWIE
Nasz zespół się rozwija!