fbpx

Kamil Dziura

Ambasador projektu Prawo Kobiet

Dane kontaktowe:

+48 539 618 012

+48 693 600 407 (sekretariat)

Absolwent Prawa kanonicznego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz Szkoły Prawa Procesowego mec. Agaty Rewerskiej. Od 2015 r. pełni funkcję adwokata przy Sądzie Kościelnym Diecezji Radomskiej.

Specjalizuje się w kościelnym prawie małżeńskim i procesowym. Zapewnia fachową pomoc prawną na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa (często błędnie określanym jako tzw. „rozwód kościelny” lub „unieważnienie ślubu”).

Biura Kancelarii funkcjonują w Sandomierzu, Tarnobrzegu, Radomiu i Kielcach, prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Nie odmawia także pomocy pro publico bono w uzasadnionych sytuacjach. Kancelaria uczestniczy w programie „Karta Dużej Rodziny”.

W swojej praktyce zawodowej kieruje się rzetelnością i odpowiedzialnością za powierzone zadania, stawiając sobie za cel łacińskie znaczenie słowa „adwokat” (advocare – „przywołać do pomocy”, „mieć kogoś pod opieką”). Nieustannie poszerza obszar swej działalności, dbając przy tym o kształtowanie świadomości prawnej społeczeństwa oraz komfort Klientów. Poza bezpośrednimi konsultacjami w siedzibie Kancelarii, istnieje możliwość uzyskania kompleksowej pomocy prawnej on-line.

Wykształcenie: Studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Znajomość języków obcych: angielski, hiszpański (podstawowy)

Bezpłatne konsultacje:

Przeczytaj moje artykuły

Zobacz rozmowy ze mną

Podziel się swoją opinią z innymi! Będzie mi bardzo miło.

Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią na temat naszych usług, aby inne kobiety rozważające współpracę z nami, mogły dowiedzieć się więcej!

Zobacz w jaki sposób pomogłem prawnie innym kobietom

Sylwia
Pan Kamil jest niezwykle kompetentną osobą. Swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem służy fachową pomocą na każdym etapie wszczęcia procesu. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Panem Kamilem. Skorzystałam z usług…
Ilona
Serdecznie polecam. Bardzo szybka odpowiedź
Anna
Korzystałam z usług p.Kamila z zakresu prawa kanonicznego i bardzo polecam. Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo i prowadzenie sprawy.