fbpx

Katarzyna Siwiec

Ambasadorka projektu Prawo Kobiet

Katarzyna Siwiec – radca prawny i doradca podatkowy.

Autorka i współautorka książek oraz kilkudziesięciu artykułów wydanych nakładem Wydawnictwa C.H. Beck.

Od 13 lat prowadzi własną kancelarię prawną, w ramach której doradza osobom fizycznym i przedsiębiorcom w sprawach cywilnych, gospodarczych, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnych oraz podatkowych, przygotowuje pisma, umowy, opinie prawne, jak również wykonuje inne czynności wskazane w ustawie o radcach prawnych i ustawie
o doradztwie podatkowym.

Pełnomocnik procesowy uczestniczący w licznych postępowaniach przed organami administracyjnymi, sądami powszechnymi, administracyjnymi, polubownym sądem przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.

Wykształcenie: studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowych studiów na kierunku Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach oraz listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych.

Znajomość języków obcych: angielski.

Dane adresowe: Kancelaria działa na terenie Kielc i Warszawy.

Bezpłatne konsultacje

Wolne terminy na bezpłatne konsultacje prawne ze mną znajdziesz w kalendarzu. Wybierz dogodny dzień, godzinę oraz formę spotkania, a ja skontaktuję się z Tobą w tym terminie.

Nie znalazłaś wolnych terminów na spotkanie ze mną? Sprawdź bezpłatne konsultacje Prawa Kobiet:

Przeczytaj moje artykuły

Zobacz rozmowy ze mną

Podziel się swoją opinią z innymi! Będzie mi bardzo miło.

Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią na temat naszych usług, aby inne kobiety rozważające współpracę z nami, mogły dowiedzieć się więcej!

Zobacz w jaki sposób pomogłam prawnie innym kobietom

Jeszcze nie ma opinii - możesz być pierwsza!