fbpx

BEZPŁATNE KONSULTACJE – Kobiety, macie prawo wiedzieć

Zapraszamy kobiety społeczności lokalnej na darmowe konsultacje prawne!

Podczas bezpłatnej konsultacji prawnej w ramach projektu „Kobiety, macie prawo wiedzieć”, realizowanego przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego Wrocław, podzielimy się z Tobą naszą wiedzą prawną i doświadczeniem.

Często słyszymy od różnych osób, że tematy prawnicze, zawiłość przepisów, procedur, a zwłaszcza sprawy sądowe, wiążą się dla nich ze znacznym stresem.

Jeśli i ty nie czujesz się pewna, masz wątpliwość, obiekcje natury prawnej – teraz w ramach projektu „Kobiety, macie prawo wiedzieć” możesz skorzystać z naszej pomocy. Jako radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem, działający przy Fundacji Prawo Kobiet, możemy pokierować Cię do właściwego rozwiązania prawnego, w sytuacji w jakiej się znalazłaś i która jest dla Ciebie niejasna.

Pamiętaj, iż zawsze istnieje właściwe posunięcie, trzeba je tylko znaleźć.

Konsultacja prawna pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację, wspólnie przeanalizujemy możliwe rozwiązania Twojego problemu tak, by dostosować je do Twoich potrzeb i celów.

Konsultacje realizujemy online (telefonicznie). Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dniach 20-23 listopada. Zapisz się już dzisiaj – ilość miejsc jest ograniczona.

Umów się na konsultację

W celu umówienia konsultacji zadzwoń lub napisz wiadomość:

tel. 501 689 076

biuro@prawokobiet.pl

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

KOGO STAĆ NA ALIMENTY?