fbpx

Monika Kołodziejska

Monika ukończyła studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej pod merytorycznym kierownictwem prof. Zbigniewa Lew-Starowicza w Instytucie Zastosowań Psychologii WSFiZ w Warszawie, posiada międzynarodowy dyplom ukończenia tychże studiów: Post-graduatestudies Clinical Sexology on Institute of Applied Psychology.

Jest też absolwentką studiów pedagogicznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej oraz m.in. Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Terapii Rodzin i Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Oprócz tego ukończyła liczne szkolenia np. Racjonalna Terapia Zachowań (Rational Behaviour Therapy), Zachowania samobójcze- diagnoza i interwencja psychologiczna, uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie Bezpieczna Polka: Procedury Bezpieczeństwa Osobistego Dla Kobiet (The Intensive Self -Defense Course) oraz kilku warsztatach rozwoju osobistego w Warszawie (Maleszko-Szkolenia). Ukończyłam międzynarodowy kurs terapii metodą Recall Healing: poziom I, II i III w Poznaniu, dotyczący holistycznego podejścia do problemu pacjenta oraz kurs Relationships dotyczący holistycznego i systemowego ujęcia relacji i związków.

Prowadzi konsultacje z zakresu seksuologii, terapię indywidualną, terapię rodzinną, systemową oraz terapię par. Współpracowała też ze szkołami rodzenia. Prowadziła zajęcia z zakresu psychologii i socjologii w ochronie zdrowia ze słuchaczami na kierunkach medycznych i terapeutycznych (masażysta, terapeuta zajęciowy) m.in. we Wrocławiu. Monika jestem edukatorem oraz koordynatorem programu ,,ARS – jak dbać o miłość?” w szkole ponadpodstawowej. Pracuje także jako pedagog i nauczyciel przedmiotu: Edukacja psychologiczno-pedagogiczna w szkole ponadpodstawowej. Prowadzi zajęcia z zakresu interwencji kryzysowej z uczniami klas mundurowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, z którymi pracuje i którym pomaga w różnego rodzaju sytuacjach kryzysowych i trudnych, nadal doskonali swoje kompetencje zawodowe.

Obecnie jest studentką Akademii PsychoBiologii Zdrowia we Wrocławiu, gdzie pod kierunkiem pierwszego w Polsce facilitatora Metody Recall Healing – p. Violetty Karys pogłębia wiedzę oraz doskonali kompetencje zawodowe z zakresu psychologii, psychosomatyki, psychobiologii, totalnej biologii i Recall Healing czyli całościowej (holistycznej) koncepcji postrzegania człowieka.

Jako specjalista od rozwoju osobistego ukończyła studia podyplomowe na kierunku: Trener umiejętności społecznych w Warszawie, prowadzi warsztaty w tym zakresie, ponieważ rzeczywistość w której żyjemy sprawia, że coraz więcej osób ma problem z nawiązywaniem kontaktów, wchodzeniem w interakcje oraz zarządzaniem stresem czy emocjami. Prowadzi też warsztaty dla kobiet ,,Odkryj Swoją Kobiecość” oraz grupy wsparcia dla kobiet, które doświadczają sytuacji trudnych i same nie zawsze mogą sobie z nimi poradzić. W najbliższym czasie planuje warsztaty oraz grupę wsparcia dla kobiet w sytuacji rozwodu lub rozstania z partnerem.

Prywatnie jest mamą 19-letniej córki, tegorocznej maturzystki, absolwentki LO mundurowego Bezpieczeństwo Narodowe: Obronność i Prewencja.

Bezpłatne konsultacje:

  • Wybierz datę i godzinę
  • Informacje o rezerwującym
  • Potwierdź dane
  • Płatność
  • Potwierdzenie
  • Dodatkowe pola

Wybierz datę i godzinę

Dostępne dni podświetlone są na zielono. Kliknij w wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę, która Ci odpowiada.

Wybierz datę i godzinę

Dostępne dni podświetlone są na zielono. Kliknij w wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę, która Ci odpowiada.

Informacje o rezerwującym

Rezerwacji mogą dokonywać wyłącznie zalogowani użytkownicy. Możesz zarejestrować się w tym miejscu podając swoje dane lub zalogować się na istniejące konto.

Potwierdź dane

Sprawdź swoje dane. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk potwierdź. Jeśli chcesz coś poprawić, wróć do poprzednich kroków.

Płatność

Za konsultacje możesz wygodnie zapłacić przy pomocy karty kredytowej

Potwierdzenie

Twoja rezerwacja została przesłana. Potwierdzenie otrzymasz również na Twój adres mailowy.

Dodatkowe pola

Masz pytania?
Zadzwoń: tel. 533 475 835

Wybierz dzień i godzinę

Wybierz dzień i godzinę
Informacje o rezerwującym
Potwierdź dane
Płatność
Potwierdzenie rezerwacji
Dodatkowe pola
czerwiec
2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wybierz godzinę dla dnia

Podsumowanie

Spotkanie
Bezpłatne konsultacje z Moniką Kołodziejską
Duration
Rozmówca
Monika Kołodziejska
Data
Godzina
Rezerwujący
Cena

Zobacz rozmowy ze mną:

Menu