fbpx

Aneta Pawlarczyk-Świtoń

Ekspertka projektu Prawo Kobiet

Dane kontaktowe:

693630080

aneta.beyourself@gmail.com

Zastanawiasz się gdzie podziewają się co miesiąc Twoje pieniądze?

Marzysz o zagranicznych wakacjach ale nie potrafisz odłożyć na to marzenie z bieżących wydatków? Aneta ma taką misję, aby odczarować zarządzanie własnymi finansami. Chciałaby abyś wzięła w swoje ręce swój budżet i podejmując konsekwentne działania cieszyła się pełnią życia, spełniała najbardziej szalone marzenia i spała spokojnie na emeryturze.

Kochasz czy nienawidzisz? Aneta pomoże Ci określić jakie masz przekonania do pieniędzy.

Ile wart jest Twój majątek? Wiele osób nie do końca wie ile zarabia, ile zarabia ich partner/ka – warto zrobić audyt dochodów

Co to budżetowanie? Jak to wdrożyć i jakie to daje korzyści? Zostań swoim ministrem finansów. Aneta pokaże Ci narzędzie do podziału budżetu, aby wszystko było jasne i klarowne.

Lubisz zarządzać? Podejmij wyzwanie – zacznij zarządzać swoimi finansami. Aneta pokaże Ci m.in. narzędzia do planowania wydatków. Popracujecie nad budowaniem nawyków.

Marzysz o spokojnym śnie lub podróżach na emeryturze? Żeby mieć spokojną głowę, dobry sen i móc snuć plany na podróże na emeryturze, warto mieć “poduszkę finansową”, warto zadbać o niezależność finansową i dochód pasywny. Aneta pokaże Ci w jaki sposób wyrobić sobie nawyk oszczędzania. Jak zainwestować nadwyżkę i dobrze ulokować kapitał, który będzie procentowało w przyszłości, abyś Ty mogła cieszyć się pełnią życia.

Bezpłatne konsultacje:

[latepoint_book_form selected_agent="100" selected_service="100"]

Przeczytaj moje artykuły

Niebawem pojawi się tu pierwszy artykuł

Zobacz rozmowy ze mną

Podziel się swoją opinią z innymi! Będzie mi bardzo miło.

Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią na temat naszych usług, aby inne kobiety rozważające współpracę z nami, mogły dowiedzieć się więcej!

Zobacz w jaki sposób pomogłam innym kobietom

Jeszcze nie ma opinii - możesz być pierwsza!