fbpx

Promocyjna cena 119 zł

tylko do 5. lipca

Odkryjmy wspólnie zasady działania Twojego życia i pozwól sobie doświadczać go z lekkością i radością #WILCZYCE

9 lipca 2024

16:30

Wrocław

ul. Clareny 2, Wilczyce

Clarena w Wilczycach

Gościć będziemy w tym dniu Kinga Wajs, trener mentalny oraz trener radykalnego wybaczania.

Kinga inspiruje ludzi do tworzenia życia z lekkością i radością. Jej rozmówcy po spotkaniach z nią najczęściej mówią, że czują spokój, a ostatnio doszły słowa: ‘to jest takie proste’. Kinga zna mnóstwo technik i narzędzi do zmiany podświadomości, jednakże stawia na proste rozwiązania dla skomplikowanego sposobu myślenia. Od zawsze interesowała ją psychologia, dlatego po kilkunastu latach pracy w branży inżyniersko-budowlanej płynnym krokiem przeszła w zgłębianie wiedzy o nas samych. W wolnym czasie lubi porządkować swoją przestrzeń, więc postanowiła poszerzyć swoje działania o uporządkowanie naszych myśli.

Tematyka spotkania

Kolejne spotkanie z cyklu “KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE” to będzie spotkanie w iście wakacyjnej, lekkiej aurze w ciekawym do odkrywania miejscu, z nutą rozwoju osobistego.

Zwiedzimy miejsce produkcji profesjonalnych kosmetyków, urządzeń oraz akcesoriów jednorazowych, które są znane na całym świecie. Następnie wspólnie wypijemy kawę by móc się bliżej poznać. W dalszej części popołudnia wysłuchamy wskazówek podologa Alicji Lewandowskiej, jak dbać o swoje stopy, a potem w ramach wykładu Kingi Wajs z zakresu psychologii pozytywnej nauczymy się, jak na kolejnych etapach życia możemy się bawić naszymi spójnymi cechami.

Podczas spotkania uczestniczki będą miały możliwość także skorzystania z bezpłatnych porad kosmetologa i podologa, otrzymają pomoc konsultantów w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej, uzyskają rabat – 20% w dniu wydarzenia na zakup kosmetyków w Firmowym Sklepie Clarena, dodatkowo otrzymają zaproszenie na dowolny zabieg z oferty Clarena z rabatem.

Psychologia pozytywna jest ukierunkowana na wzmacnianie ludzkiego potencjału i jeszcze lepsze poznawanie źródeł tego, co daje człowiekowi szczęście. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin psychologii, nie może Cię zabraknąć. Zapraszamy na inspirujące i merytoryczne spotkanie z innymi fantastycznymi kobietami.

Tematyka spotkania lipcowego:

Odkryjmy wspólnie zasady działania Twojego życia i pozwól sobie doświadczać go z lekkością i radością. Dzięki temu zaczniesz kierować się tym, co jest spójne z Tobą i nauczysz się, jak na kolejnych etapach życia możesz się tym bawić

Podczas spotkania poruszymy z Kingą tematy:

  1. Jak podchodzić do życia, aby było przyjemniej.
  2. Jak wydarzenia z przeszłości wpływają na naszą teraźniejszość i co robić, aby je zmieniać.
  3. Akceptacja siebie i innych poprzez zrozumienie pewnych zasad gry w tym świecie.
  4. Jak zburzyć stare koncepty i zbudować siebie na nowo.

Zapraszamy spędź fajne popołudnie z fajnymi kobietami i podnieś swoją wibrację z nami.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona (40 biletów). W cenie biletu przewidziana kawa, herbata, woda, ciasto.

UWAGA: podczas spotkania jest możliwość zaprezentowania swoich produktów, jeśli masz takie w swojej sprzedaży, w tym celu skontaktuj się pod nr 501 689 076.

Widzimy się w: Clareny 2, 51-361 Wilczyce😊 Do zobaczenia 😊

Poprzednie spotkania…

Porządkowy harmonogram spotkania:

Porządkowy harmonogram spotkania lipcowego:

16:30 – 17:00
Przywitanie gości i oprowadzenie po produkcji kosmetyków, urządzeń oraz akcesoriów jednorazowych (historia powstania firmy i jej rozwój w ostatnich latach ) marki Clarena.

17:00 – 17:30
Przerwa kawowa, networkingowa.
Przywitanie uczestniczek lampką prosecco i upominkiem od firmy Clarena.

17:30 – 18:00
Wykład podologa Alicji Lewandowskiej,  o problemach stóp z jakimi borykamy się na co dzień, a często wstydzimy o nich mówić.

18.00 – 18:30
Przerwa kawowa

18.30 – 19:30
Wykład naszej Prelegentki Kingi Wajs,  sesja pytań i przestrzeń na dyskusję.

20:00 – 21:00
Czas na luźne rozmowy, zakończenie spotkania.

Po zapisie

  • Dzień przed wydarzeniem wyślemy Ci przypomnienie SMS
  • Jeśli zaznaczyłaś, że potrzebujesz fakturę, otrzymasz ją w dniu dokonania rezerwacji (faktura jest wystawiona automatycznie na podstawie podanych przez Ciebie danych)
  • Bilet jest wysyłany na maila od razu po zakupie, koniecznie zabierz go ze sobą na spotkanie

Cel spotkań

“Kobieco przy kawie o sprawie” to przestrzeń, gdzie mogą spotkać się kobiety z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach, ale z jednym wspólnym celem – połączenia sił, wymiany doświadczeń i wznoszenia się na wyższy poziom.

To miejsce, gdzie różnorodność jest naszą siłą.