fbpx

Promocyjna cena 129 zł

tylko do 10. listopada

“Silna marka osobista w sieci – jak ją budować?” oraz “Koszty marketingowe” – 2 prelekcje

14 listopada 2023

16:30

Wrocław

ul. Parkowa 1/3

Stara Biblioteka

Gościć będziemy w tym dniu dwie inspirujące kobiety, które podzielą się z nami swoją wartościową wiedzą.

Monika Bartnik to absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii.

Przez 14 lat swojej kariery zawodowej pracowała w renomowanej Kancelarii Prawnej, ale zrozumiała, że jej prawdziwą pasją jest coś zupełnie innego. I tak z potrzeby serca oraz pragnienia rozwoju w 2016 r. narodziła się marka Twoja Sekretarka.

Monika to nie tylko jedna z pierwszych wirtualnych asystentek w Polsce, ale z biegiem lat wyspecjalizowała się w dziedzinie social mediów i marketingu. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała u najlepszych szkoleniowców w Polsce – takich jak Kamila Rowińska, Joanna Ceplin, Magdalena Pawłowska czy Marta Idczak.

Od momentu założenia firmy, wspiera głównie kobiety w budowaniu i rozwoju ich marek w świecie online. Cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem swoich klientek, co potwierdza jej nieposzlakowana opinia w branży. Monika jest również autorką e-booków, współautorką kursu online na temat budowania marki osobistej dla stylistek brwi, a także właścicielką kreatywnej agencji marketingowej o nazwie TS STUDIO.

Od 2020 roku prowadzi autorskie szkolenia dla wirtualnych asystentek oraz świadczy indywidualne konsultacje w zakresie marki osobistej i social mediów.

Dorota Ogrodnik od 10 lat jest księgową, obecnie prowadzi biuro rachunkowe inBilans oraz jest Główną księgową Spółki. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i przynależy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce., oraz KIBR.Po wieloletniej pracy w różnych firmach jako księgowa zdecydowała się na założenie własnej działalności i świadczenie kompleksowych usług księgowych dla różnorakich podmiotów gospodarczych. Od zawsze praca jest jej pasją, lubi czuć się pomocna. Choć początki, jak to zwykle bywa, były dynamiczne i owocne.

Do swoich zawodowych osiągnięć zalicza prowadzenie kilku firm od początku ich istnienia oraz pomoc we wprowadzaniu nowych usług w firmie. Za misję swojej firmy przyjęła słowa: „Przyjazne środowisko dla Twojego biznesu”.

Dziś oferuje pełen zakres usług, takich jak księgowość, kadry i płace oraz doradztwo. Wśród zalet jej biura należy wyróżnić elastyczność, dostępność oraz otwartość.

W biznesie ceni lojalność, doświadczenie, wiedzę, szczerość, odwagę, ryzyko oraz relacje. W życiu natomiast kieruje się intuicją.

Tematyka spotkania

Silna marka osobista w sieci – jak ją budować”

W dzisiejszych czasach, Twoja obecność w internecie ma ogromne znaczenie. To, jak postrzegana jesteś w sieci, wpływa na Twoją karierę, biznes, relacje zawodowe i osobiste. To dlatego budowa marki osobistej w internecie staje się niezwykle istotne.

Marka osobista to wizerunek, wartości, mijsa, wiedza, pasje i kompetencje, które prezentujemy online.

Dlaczego marka osobista jest tak ważna?

W szybko zmieniającym się świecie, marka osobista staje się kluczowym elementem sukcesu zawodowego i osobistego.

W zatłoczonym cyfrowym świecie, silna marka osobista pozwala Ci wyróżnić się spośród konkurencji. To, co Cię wyróżnia, jest często kluczem do przyciągnięcia Klientów i osiągnięcia sukcesu.

Silna i rozpoznawalna marka buduje zaufanie i pozycję eksperta w Twojej branży. Ludzie zazwyczaj bardziej ufają osobom, które wydają się być specjalistami i którym można zaufać.

Jednak budowanie silnej marki osobistej to proces, który może trwać latami. Tylko świadome i konsekwentne działania mogą otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych i biznesowych.

Dlatego nie przegap tej okazji i weź udział w naszym spotkaniu, podczas którego poznasz strategii i narzędzi potrzebnych do budowy silnej marki osobistej w sieci.

Uczestniczka spotkania:

Pozna kluczowe elementy i etapy procesu budowy silnej marki osobistej w sieci, włączając w to elementy personal brendingu.

Zyska wgląd w różnorodne strategie i taktyki, które można zastosować do wzmocnienia swojego wizerunku online.

Pozna różne narzędzia i platformy dostępne w internecie, które pomagają w budowie marki osobistej.

Dowie się, jak wykorzystywać media społecznościowe, blogowanie, stronę internetową i inne technologie.

Zrozumie, dlaczego kreatywność i autentyczność są kluczowe dla budowy marki osobistej.

Poprzednie spotkania…

Porządkowy harmonogram spotkania:

Porządkowy harmonogram spotkania wrześniowego:

16:30 – 17:00
Sieciujemy się podczas luźnej, babskiej kawki, herbaty

17:00 – 17:15
Przywitanie uczestniczek, prezentacja projektu PrawoKobiet i harmonogramu spotkań.

17:15 – 18:00
Wykład naszej Prelegentki Moniki Bartnik: “Silna marka osobista w sieci – jak ją budować?”

18.00 – 18:30
Przerwa kawowa

18.30 – 19:15
Wykład naszej Prelegentki Doroty Ogrodnik: “Koszty marketingowe”

19:15 – 21:00
Czas na luźne rozmowy, losowanie nagród, zakończenie spotkania

Po zapisie

  • Dzień przed wydarzeniem wyślemy Ci przypomnienie SMS
  • Jeśli zaznaczyłaś, że potrzebujesz fakturę, otrzymasz ją w dniu dokonania rezerwacji (faktura jest wystawiona automatycznie na podstawie podanych przez Ciebie danych)
  • Bilet jest wysyłany na maila od razu po zakupie, koniecznie zabierz go ze sobą na spotkanie

Cel spotkań

“Kobieco przy kawie o sprawie” to przestrzeń, gdzie mogą spotkać się kobiety z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach, ale z jednym wspólnym celem – połączenia sił, wymiany doświadczeń i wznoszenia się na wyższy poziom.

To miejsce, gdzie różnorodność jest naszą siłą.