fbpx

A La Moda Style

Butik A La Moda Style, to miejsce, w którym dbamy o każdą z naszych klientek jak najlepiej potrafimy, ponieważ Wasz uśmiech i zadowolenie, to nasz priorytet. U nas zrobią Panie zakupy pod okiem profesjonalnej stylistki, która chętnie służy pomocą w kwestiach mody.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży modowej dobierzemy odpowiednio stylizację do wszystkich typów figur i urody naszych klientek. Nasz asortyment to w większości ubrania od polskich producentów, którzy szyją ubrania z wysokiej jakości tkanin oraz dbałością o najmniejszy detal.

Jeśli chcesz poczuć się kobieco, modnie, a jednocześnie cenisz wysoka jakość ubrań oraz profesjonalną obsługę- nasz butik jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Małgorzata Osuch jest certyfikowaną stylistką w butiku A LA MODA STYLE Doskonali image osób świadomych jego roli. Porządkuje i tworzy na nowo garderobę kierując się indywidualnymi potrzebami swoich klientek. Uwielbia przeprowadzać metamorfozy i towarzyszyć w świadomych i racjonalnych zakupach.

To, czym się zajmuje jest jej największą pasją! 

Jej celem jest inspirowanie oraz poprawianie samopoczucia  swoich klientek poprzez stworzenie dobrego, spójnego i stylowego wizerunku.