fbpx

Centrum Biofeedback Endless Mind

MONIKA MADEJ – Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, naturalnych metod poprawiających zdrowie fizyczne i emocjonalne.

Realizuję moje pasje, uwielbiam życie, doświadczanie nowego. Wybieram życie w radości i czerpanie przyjemności z bycia „TU i TERAZ”. Myślę też, że cudownie jest nie tylko żyć ,ale żyć po coś!!! Realizuję więc moją misję i związane z tym cele, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, a może właśnie przede wszystkim jako Przedsiębiorca, który  moim zdaniem jest po to, aby dać jakąś wartość światu i społeczeństwu.

Zawodowo Coach, Trener Biofeedback EEG II stopnia, Trener Biofeedback Verim, Trener Oddechu Metody Butejki, Praktyk Mindfulness, podążająca w nurcie Psychologii Pozytywnej.

Autorka programu „STOP STRES”, realizowanego w prywatnych firmach, Instytucjach Publicznych. Prowadząca warsztaty z zakresu Treningu Biofeedback i Świadomego Oddychania.

Właściciel Centrum Biofeedback Endless Mind

Endless Mind to:

 • Generalny Dystrybutor na Polskę systemu do Treningu Biofeedback Verim – narzędzia do Treningu Umysłu i Samoregulacji,
 • Realizujemy szkolenia dla Trenerów Rozwoju Osobistego, pedagogów, psychologów, psychologów sportu, Instytucji Publicznych, prywatnych Firm z zakresu:
  • Biofeedback,
  • Umiejętności terapeutycznych
  • Technik redukcji stresu
  • Technik Oddechowych
 • Sponsor Anety Stankiewicz (wykorzystującej regularnie Biofeedback Verim) – Olimpijki z Tokio, Multimedalistki Pucharów Świata w strzelectwie sportowym.

A jeśli jeszcze czytasz ten przydługi tekst to może dasz radę przeczytać krótką historię naszej Klientki, w którą być może trudno będzie uwierzyć:

„Od ok 6 lat żyłam z objawami, które utrudniały mi życie, tj. duszności, ciężki oddech, ucisk i bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca, nadpobudliwość, często też uczucie zmęczenia pomimo 8 godzin snu. Oddychałam, ale miałam wrażenie, że brakuje mi powietrza.

Lekarze nie znajdowali przyczyny złego samopoczucia, a stosowanie technik proponowanych przez różnych Trenerów też nie przynosiło efektu. Trudno było mi funkcjonować, ale dzięki wewnętrznej sile parłam do przodu. Nie traciłam nadziei, że kiedyś będzie lepiej i znajdę w końcu kogoś, kto mi pomoże.

Tak trafiłam na Monikę Madej w Centrum Biofeedback Endless Mind we Wrocławiu. Wykonywałam sumiennie codziennie zalecone ćwiczenia oddechowe. Po ok 2 tygodniach oddech stał się lżejszy, zmniejszyły się bóle w klatce piersiowej, pojawiła się wyraźna poprawa w samopoczuciu. Byłam spokojniejsza, wróciły siła i energia i w końcu miałam czym oddychać!!!

Teraz wytrwale trenuję dalej, włączając inne techniki rekomendowane przez Trenera i mam nadzieję, że będzie już tylko dobrze. Tak niewiele było potrzeba, żebym mogła poczuć się lepiej

Małgorzata Paździor – własna działalność”