fbpx

Cherry Club

Cherry Club już od 2011 roku podbija wrocławski rynek klubowy. To miejsce dla ludzi wymagających, którzy cenią sobie komfort i dyskrecję. Jednocześnie nieszablonowe i daleko wykraczające swoim wystrojem i atmosferą poza szarą, codzienną rzeczywistość. Cherry Club to unikalna przestrzeń w wyjątkowej oprawie, łącząca kulturę, muzykę, relaks i biznes.

W Cherry Club Wrocław znajdziecie dwa parkiety muzyczne, ekskluzywny „VIP Room” sygnowany marką Belvedere oraz specjalną strefę „Moët & Chandon”. Dysponujemy aż czterema barami:

  • klubowym przy parkiecie,
  • nastrojowym barze głównym,
  • klimatycznym w Vip Room’ie
  • szybkim w strefie „Lounge”.

O muzyczny klimat w naszym klubie dbają gwiazdy polskiej i światowej sceny klubowej, które kreują muzyczne trendy w całej Europie. Najlepsze nuty i znakomite nagłośnienie marki „Void” gwarantują niezapomniane doznania muzyczne i wyjątkowy klimat. Klub muzyczny Wrocław? Tylko Cherry Club!

Pasja, miłość do muzyki i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć klub z unikalnym charakterem i ogromnym potencjałem. Zawsze inspirujemy do dobrej i eleganckiej zabawy. Odkryj klub muzyczny Wrocław na najlepszym poziomie!

Dzięki ogromnym możliwościom adaptacyjnym Cherry Club Wrocław, jesteśmy w stanie przygotować wszelkiego rodzaju imprezy, począwszy od prywatnych bankietów okolicznościowych, przez spotkania firmowe, a na eventach specjalnych kończąc. Zawsze stawiamy na pełną elastyczność i najwyższą jakość, w trosce o spełnienie wszystkich potrzeb i wymagań naszych klientów.

Ekskluzywny klub Wrocław? Tylko Cherry Club Wrocław!