fbpx

Clarena

Nasza marka Clarena powstała z pasji tworzenia.  Jej pomysłodawcą i twórcą jest Patricia Popławska, właścicielka i Prezes Zarządu, która w branży kosmetycznej działa od 1996 roku. Obecna marka została zarejestrowana w 2005 roku.

Nasza historia zaczęła się w momencie, gdy Patricia Popławska otworzyła w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami.

Drogeria wyróżniała się asortymentem i podejściem do sprzedaży kosmetyków – to pierwsze miejsce we Wrocławiu, w którym można było skorzystać z porady kosmetyczki, dobierającej odpowiednie do cery kremy i wizażystek, pomagających w wyborze kosmetyków kolorowych.

Pod koniec lat 90. Patricia Popławska zainteresowana tworzącym się rynkiem kosmetyki profesjonalnej, postanowiła wykorzystać swój model biznesowy na szerszą skalę.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy wspierają się i służą sobie nawzajem. Stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, budujemy zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, uzyskujemy lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywamy przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Nasi wykwalifikowani pracownicy angażują się w proces tworzenia produktów na każdym etapie: powstawania receptury, wdrożenia, konfekcji, sprzedaży i marketingu, a także przekazują wiedzę z zakresu kosmetologii współpracującym partnerom.