Nasza misja
Naszą misją jest motywowanie i zachęcanie dziewczyn i kobiet do zdobywania wiedzy w zakresie nowych technologii. Nasi mentorzy uczą programowania komputerowego i przekazują umiejętności umożliwiające sukces oraz lepsze zrozumienie współczesnego świata, zdominowanego przez nowe technologie.
Twórczynie
Karolina Cikowska
Urodzona w Polsce i wychowana w Nowym Jorku psycholożka. Dumna mama Kayi i Felixa. Założycielka Fundacji Girls Code Fun, zachęcającej dziewczynki do edukacji w obszarach nauk ścisłych.
Van Anh Dam
Urodzona w Wietnamie i wychowana w Polsce edukatorka. W pracy łączy swoje doświadczenie w nauczaniu, kreatywnych działaniach i pasję do nowych technologii. Najbardziej lubi tłumaczyć dzieciom i dorosłym czym jest programowanie za pomocą pluszowego kurczaka. Koordynatorka programowa w Fundacji Girls Code Fun.