fbpx

Justyna Krajewska

Justyna Krajewska

Trener, konsultant biznesu, wykładowca/trener akademicki kompetencji miękkich na Uniwersytecie Łódzkim, certyfikowany coach, nieoceniony praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i w projektach B2B. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze miękkiego zarządzania, zarządzania strategicznymi projektami, nowoczesnej sprzedaży opartej na budowaniu relacji, prowadzeniu sesji rozwojowych i szkoleń oraz w procesach coachingowych na wszystkich poziomach osobistych i w organizacji zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Prowadzi szkolenia i coaching w otwartości, uważności, zawsze szukając najlepszych rozwiązań. Podchodzi indywidualnie do każdego nowego projektu i daje mu 100% swojej uwagi. Ukończyła studia magisterskie z zakresu Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Szczecinie, College w Wielkiej Brytanii zdając egzaminy językowe (ESOL) na Uniwersytecie w Cambridge, a także studia licencjackie na kierunku Organizacja i Obsługa Rekreacji i Turystyki.

Od wielu lat nieustannie inwestuje we własne procesy rozwojowe, biorąc udział w konferencjach, szkoleniach i kursach o zasięgu międzynarodowym oraz występując jako gość zarówno na żywo, jak i on-line. Ponadto publikuje artykuły i jest pomysłodawczynią wolontariackiej akcji „Projekt: Wybieram życie!” mającej na celu wspieranie budowania odporności psychicznej i pewności siebie u dzieci i kobiet po przejściach.