fbpx

Kierunek Zysk

Dobre biuro rachunkowe KierunekZysk.pl. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorcze kobiety 😊

  • pomożemy Ci założyć działalność,
  • wybierzemy razem z Tobą najlepszą formę opodatkowania,
  • przeszkolimy Cię w najważniejszych kwestiach finansowych, podatkowych które będą ci pomocne w trakcie rozwijania własnego biznesu przez lata.

Pracujemy zdalnie, udostępnimy Ci narzędzia które ułatwią ci komunikację z biurem rachunkowym, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i będziemy wspierać Twój biznes.

Pamiętaj że dobra księgowa to skarb! A my chętnie zostaniemy Twoim skarbem 😉

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu potrafimy rozwiązać każdą łamigłówkę podatkową.

Dr Elżbieta Sobów i jej Kancelaria Podatkowa prowadzi kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Naszym zadaniem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej obsługi w zakresie świadczonych przez nas usług.

Działamy na terenie miejscowości:Działamy na terenie miejscowości: Oława, Jelcz- Laskowice, Brzeg, Skarbimierz, Siechnice, Radwanice, Nysa, Grodków, Strzelin, Wiązów, Niemodlin, Namysłów, Lewin Brzeski i okolic.

Oferujemy Państwu prowadzenie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, analizę sprawozdań finansowych, ekspertyzy ekonomiczne i finansowe. Usługi księgowe i rachunkowe obejmują kompleksową obsługę firm w zakresie płac i kadr, fachowe doradztwo od momentu rozpoczęcia działalności gospodarczej, po jej zakończenie, a także wiele innych usług.

Zadzwoń 774142038 lub napisz kontakt@kierunekzysk.pl

Pozdrawiam
Dr Elżbieta Sobów