fbpx

Marta Drozd

Marta Drozd to rodowita Wrocławianka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa oraz absolwentka Akademii Ekonomicznej Wydziału Marketingu i Zarządzania.  Wiele lat związana z wrocławską kancelarią prawną, ale tak naprawdę od zawsze jej zawodem od serca był “dekorator wnętrz”. 

Zajmuje się upiększaniem wnętrz … aranżacją i dekoracją, home stagingiem oraz metamorfozami wnętrz. Podnosi jakość życia oraz wartość sprzedawanych lub wynajmowanych nieruchomości.

Od pierwszego zobaczenia nieruchomości, Marta już wie co ono potrzebuje, aby zrobiło efekt WOW. Kiedy wchodzi do danej przestrzeni od razu czuje jej duszę i już na miejscu tworzy się wstępny pomysł na aranżację. Tak, aby przyszli kupujący, najemcy czy sami właściciele w tej przestrzeni przepełnionej dobrą energią poczuli się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo.

Motto, którym kieruje się w życiu: “Traktuj innych tak jak samemu chciałbyś być traktowany”. Okazuje taki sam szacunek wszystkim ludziom niezależnie od statusu posiadania czy wykształcenia. Podchodzi do ludzi z miłością i dobrem, bo tego samego oczekuje od innych. Podobnie podchodzi do swoich projektów wnętrzarskich. Aranżując czyjeś mieszkanie czy dom wkłada tam tyle serca jakby robiła to dla siebie.

Oprócz wnętrz jej drugą pasją jest podróżowanie, dzięki której czerpie wiele inspiracji w swoich aranżacjach, ale również daje jej poczucie wolności i niezależności, którą tak bardzo  sobie ceni w życiu. Uwielbia taniec i zawsze ostatnia schodzi z parkietu co widać na imprezach, które od dawna organizuje. Z miłości do tańca i do ludzi od wielu lat jednoczy ich na imprezach karnawałowych przebieranych, gdzie ta energia i radość, którą Marta ma w sobie udziela się wszystkim uczestnikom. Kobieta wielu talentów, gdzie wspólnym mianownikiem jest CZŁOWIEK, bo relacje międzyludzkie są dla niej najważniejsze.