fbpx

MEDORA

Ewa Małgorzata Wiertelak – od 2006 roku właścicielka i założycielka firmy MEDORA.

Marka jest liderem oraz trendsetterem na polskim rynku obejmującym odzież medyczną. Ubiera najbardziej wymagających klientów, zespoły klinik, szpitali oraz prestiżowe placówki z chociażby sektora medycyny estetycznej. Zdobyła liczne nagrody takie jak np. „Kobieca Marka Roku”, „Vip biznesu” czy „Firma na medal”.

Prywatnie miłośniczka podróży, które częściowo łączy z marką pod hasłem: „dzisiaj tu jutro tam”, oraz fotografii.

Dziś po raz pierwszy przed Państwem pod pseudonimem artystycznym jako „EVA RAY”, tworząca projekt „Zadzieram Kiecę i Lato”. To wyjątkowy koncept tworzony z pasją oraz niesamowitą energią EVY. Jej wizją jest uchwycenie aparatem 90 portretów kobiet na 90 dni lata, z różnych środowisk oraz z różnymi historiami.

Projekt ma na celu pokazanie innym kobietom, że nie są same w zmaganiach z trudnościami, bowiem każda kobieta biorąca udział w tym przedsięwzięciu, w kilku zdaniach będzie miała za zadanie opowiedzieć kawałek swojej historii – często niełatwej.

Założeniem EVY jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorczyń, które będą mogły odnaleźć kawałek siebie i zajrzeć głębiej do swojego wnętrza w podobnych do opowiedzianych sytuacjach. Kobiety które przeszły w życiu wiele niekoniecznie łatwych sytuacji, często gubią po drodze swoje jestestwo. Projekt ten to mentalna podroż, dającą motywację, wiarę w siebie, siłę oraz przede wszystkim nadzieję. Nadzieję na lepsze jutro. – Bo przecież każda z nas ma do tego absolutne prawo. Finałem projektu ma być ogólnodostępna wystawa tychże fotografii wraz z opisami historii fotografowanych kobiet.

Bądźmy piękne i silne! – dodaje EVA

W celu uzyskania większej ilości informacji o projekcie „Zadzieram Kiecę i Lato” prosimy o bezpośredni kontakt z wizjonerką i pomysłodawczynią – EVĄ RAY