fbpx

Poznaj bliżej naszych Ekspertów

Aneta Pawlarczyk-Świtoń

Marzysz o zagranicznych wakacjach ale nie potrafisz odłożyć na to marzenie z bieżących wydatków? Aneta ma taką misję, aby odczarować zarządzanie własnymi finansami. Chciałaby abyś wzięła w swoje ręce swój budżet i podejmując konsekwentne działania cieszyła się pełnią życia, spełniała najbardziej szalone marzenia i spała spokojnie na emeryturze.

Dowiedz się więcej o mnie

Monika Kołodziejska

Monika ukończyła studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej pod merytorycznym kierownictwem prof. Zbigniewa Lew-Starowicza w Instytucie Zastosowań Psychologii WSFiZ w Warszawie, posiada międzynarodowy dyplom ukończenia tychże studiów: Post-graduatestudies Clinical Sexology on Institute of Applied Psychology.

Dowiedz się więcej o mnie

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), Experto Psicologia Positiva Aplicada, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, trenerka budowania harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego opartego na mocnych stronach i odkrytej misji.

Dowiedz się więcej o mnie

Dołącz grona naszych Ekspertów

Dziel się wiedzą i daj się poznać! Zobacz kilka przykładowych Lexpresso: