fbpx

Polityka zwrotów

Masz prawo anulować zamówienie w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.

Termin na anulowanie zamówienia wynosi 30 dni od dnia, w którym otrzymali Państwo towar lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia nie będąca przewoźnikiem wejdzie w posiadanie dostarczonego towaru.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia.

O swojej decyzji możesz poinformować nas e-mailem: biuro@prawokobiet.pl.

Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 30 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrócony towar. Użyjemy tych samych środków płatniczych, których użyłeś przy zamówieniu i nie poniesiesz żadnych opłat za taki zwrot.

Warunki zwrotu:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, należy upewnić się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni.
  • Towar jest w oryginalnym opakowaniu.

Następujące towary nie podlegają zwrotowi:

  • Dostawa towarów wykonanych według Państwa specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowanych.
  • Dostawa towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, na przykład towarów, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których termin ważności już minął.
  • Dostawa towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i zostały rozpakowane po dostarczeniu.
  • Dostawa towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu wszelkich towarów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu, według naszego wyłącznego uznania.

Zwrot towaru

Odpowiedzialność za koszt zwrotu towaru ponosi kupujący. Towar należy odesłać na adres: Wrocław, ul. Żmigrodzkiej 81-83.

Nie ponosimy odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione podczas przesyłki zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i śledzoną usługę pocztową. Nie jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego odbioru towaru lub dowodu otrzymania zwrotu.