fbpx

Do kogo adresowana jest akcja?

Zapraszamy KOBIETY, które chcą inspirować i budować inne KOBIETY, które niegdyś “upadły”, ale potem podniosły się z klęczek, otrzepały spódnicę i poszły dalej.

Czekamy na zgłoszenia czytelniczek – siłaczek, które chcą się podzielić swoją historią, dodać otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym, prawnym rozdrożu. Budujmy razem świadomość KOBIET i otwierajmy drzwi, które wydają się zamknięte na spusty cztery. Pokażmy innym KOBIETOM, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Jaki jest cel akcji? Uwierzyć w siebie, w swoją siłę i kobiecość!

Kobiety mają coraz większą świadomość swych praw, rozwijają się emocjonalnie jak „burza”. Coraz częściej rezygnują z etatu na rzecz swojej niezależności i samodzielnego bytu biznesowego. Odchodzą od swoich mężczyzn, bo związek nie spełnia ich oczekiwań. Nie muszą się już bowiem godzić na zdrady, fochy, humory, alkohol, hazard, inne ograniczenia. Nie muszą jak ich mamy czy babcie zaciskać zębów i trwać w relacji, która je unieszczęśliwia.

Kobiety co raz częściej dochodzą do wniosku: “ja nic nie muszę, tylko chcę”. Kobiety coraz częściej pytają nas o swoje prawa, są aktywne, piszą komentarze, a także piszą do nas bardzo wiele maili z prośbami o pomoc, wskazówki, sugestie prawne. Niestety nadal wolą robić to prywatnie, niżeli publicznie.

Dlatego drogie KOBIETY chcemy dać Wam coś więcej, chcemy Was zaprosić do świata historii dzielnych KOBIET. Świata historii, które napisało życie.

Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, o tym jak życie Ci przysłowiową „nogę podstawiło” i zmieniło coś w twoim życiu osobistym albo zawodowym, a Ty sobie z tym poradziłaś – napisz do nas.

Zależy nam żeby to miejsce żyło dla Was i by nasza relacja opierała się na dialogu. Chcemy dzielić wspólnie emocje i opowiadać o tym jak my KOBIETY potrafimy być silne, dzielne, odważne. Chcemy dawać innym KOBIETOM motywację do tego by się odważyły kochać siebie i dbać o siebie! By nie bały się zakrętów i gorzkich lekcji, by wyciągały wnioski i dbały o swoje prawa i bezpieczeństwo prawne.

Znając naturę kobiet wiemy, że na pewno wiele z nich będzie nieśmiało do tego podchodzić, nie chcąc być wyróżnionymi, ale zapewniamy, jeśli sobie tego tylko życzysz, anonimowość. Jeśli jednak chcesz głośno powiedzieć co przeszłaś i pokazać jaką drogę musiałaś pokonać, alby znaleźć się w tym miejscu to chętnie to pokażemy innym KOBIETOM. To wszystko zrobimy razem, zbudujemy treść, sformatujemy wywiad z Tobą, o nic się nie martw.

Co jakiś czas jedną z tych kobiecych historii umieścimy na naszym portalu (jeśli tylko wyrazisz zgodę), żeby inne KOBIETY mogły doświadczyć emocji, które niesie Twoja historia i zawalczyć o siebie i swoje prawa.

Kobiety, bo przecież nie bez powodu tutaj trafiłyście, nic się nie dzieje bez przypadku. Czekamy na Wasze zgłoszenia, po którym przesłane będą dodatkowe pytania.

Akcja zakończy się wydaniem e-booka z 10-oma, wybranymi przez kapitułę, historiami kobiecymi.

Do tego na uczestniczki akcji, mają szansę na wygranie metamorfozy uwiecznionej przez utalentowanego fotografa, na pozostałe uczestniczki czekają atrakcyjne nagrody takie jak mentorskie sesje coachingowe, fachowe książki i inne, o których się dowiecie już niebawem.

Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@prawokobiet.pl albo poprzez wiadomość do strony naszego fanpage’a.

Zapraszamy serdecznie, budujmy wspólnie Kobiecą Moc ?