fbpx

Ty też możesz zostać SuperWOMAN

Zapraszamy KOBIETY, które chcą inspirować i budować inne KOBIETY, które niegdyś “upadły”, ale potem podniosły się z klęczek, otrzepały spódnicę i poszły dalej.

Do kogo adresowana jest akcja?

Kampania społeczna skierowana do kobiet, które chcą inspirować i podnosić na duchu inne kobiety, dając im wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Historie kobiet pokazują innym kobietom że drzemie w nich wewnętrzna siła, która może uwolnić by realizować swoją pasję i cele.

Akcja ma na celu budowanie świadomości kobiet otwieranie przed nimi drzwi, które do tej pory wydawały się zamknięte.

W kampanii Tak! Jestem SuperWOMAN biorą udział kobiety-siłaczki, które chcą podzielić się swoją historią, dodać otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym i prawnym rozdrożu.

Budujmy razem świadomość KOBIET i otwierajmy drzwi, które wydają się zamknięte na spusty cztery. Pokażmy innym KOBIETOM, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Cel akcji

Uwierzyć w siebie, w swoją siłę i kobiecość! Przełam barierę milczenia i podziel się swoją historią. Pokażemy Ci, że nawet najtrudniejsze chwile mogą być źródłem inspiracji dla innych kobiet.

Coraz więcej kobiet odkrywa swoją siłę i niezależność. Dlatego chcemy dać Wam coś więcej – zaprosić do świata historii dzielnych KOBIET. Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, napisz do nas. Razem możemy inspirować, motywować i wspierać się nawzajem!

Chcemy dzielić wspólnie emocje i opowiadać o tym jak my KOBIETY potrafimy być silne, dzielne, odważne. Chcemy dawać innym KOBIETOM motywację do tego by się odważyły kochać siebie i dbać o siebie! By nie bały się zakrętów i gorzkich lekcji, by wyciągały wnioski i dbały o swoje prawa i bezpieczeństwo prawne.

Opowiedz swoją historię!

Jak wygląda kampania?

To akcja społeczna, która jest bezpłatna i ma charakter plebiscytu.

  1. Zbieramy od Was wyjątkowe historie.
  2. Kapituła Nagrody z przesłanych zgłoszeń wybiera 20 historii, które przechodzą do kolejnego etapu.
  3. Na wybrane historie głosują internauci na naszej stronie
  4. Autorki wybranych historii otrzymają dedykowane grafiki i mogą zachęcać nie tylko swoich znajomych, ale także korzystając z kanałów SM do głosowania na siebie.
  5. Wyłonione laureatki otrzymują od nas powiadomienie o wygranej.
  6. Nagrody wręczymy na Gali SuperWOMAN 13 kwietnia we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@prawokobiet.pl albo poprzez wiadomość do strony naszego fanpage’a.

Dołącz już teraz i budujmy wspólnie Kobiecą Moc!

Finał kampanii i nagrody

Akcja zakończy się wydaniem e-booka z 10 wybranymi historiami kobiecymi.

Autorki 3 najbardziej popularnych – lubianych historii otrzymają także sesje wyjątkowej  metamorfozy uwiecznionej przez utalentowanego fotografa, przy sesji wspiera nas zespół stylistów.

Gala wręczenia nagród SuperWOMAN odbędzie się 13 kwietnia 2024 we Wrocławiu podczas II FORUM KOBIET (link do podstrony Forum). Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@prawokobiet.pl lub poprzez wiadomość do strony naszego fanpage’a.

Dołącz już teraz i budujmy wspólnie Kobiecą Moc!

Partnerzy

Patroni medialni