fbpx
CZAS POKAZAŁ, ŻE NARODZINY DZIECI ZWERYFIKOWAŁY MOJE PLANY
Poznałaś już nasze dzielne SUPERBohaterki?

LOS DAŁ MI SZANSĘ I Z NIEJ SKORZYSTAŁAM

Każda z nas jest SuperWOMAN!

O swoich supermocach wiedziałam od zawsze. Odkąd pamiętam, byłam osobą energiczną, spontaniczną, łatwo nawiązywałam relacje, a działanie miałam we krwi. Wówczas jeszcze nie wiedziałam, jak tę energię i moje supermoce dobrze spożytkować. Trwało to do momentu, gdy „przydarzyła” mi się emigracja.

Początki życia w Niemczech nie należały do łatwych. Tęsknota, nieznajomość języka, brak przyjaciół i rodziny dawały się we znaki. Czułam się jak ryba bez wody, bo to właśnie ludzie są dla mnie „środowiskiem naturalnym” niezbędnym do życia. Do tego dochodziła praca poniżej oczekiwań i poczucie, że stoję w miejscu, a chciałabym iść do przodu, rozwijać się, działać.

Los dał mi szansę. Otrzymałam propozycję pracy w dużej firmie budowlanej. Pojawiła się perspektywa rozwoju, zdobywania nowych umiejętności. Moje życie weszło na nowe tory. W końcu poczułam się szczęśliwa i spełniona. Jednak wokół mnie nadał było wiele Polek, które podobnie jak ja w pierwszych latach emigracji czuły się samotne, zagubione, niespełnione zawodowo. Zaczęłam zastanawiać się, jak mogłabym im pomóc? Tak narodził się pomysł stworzenia projektu „Kobiecy Challenge” skierowanego do Polek na emigracji. Jego ideą jest motywowanie kobiet mieszkających poza granicami kraju do samorozwoju, walki o siebie i swoje marzenia.

Spotkania kobiecej mocy

Wraz z grupą ekspertów organizuję warsztaty rozwojowe dla Polek na terenie Europy. Są one okazją do odkrywania własnej mocy, budowania relacji i nawiązywania współpracy. Dotychczas warsztaty odbyły się w Niemczech, Belgii i we Włoszech.

Działam na rzecz kobiet i buduję wspierające plemię Polek emigrantek w całej Europie. Poznaję Polki, które mają swoje pasje, rozwijają własne biznesy lub szukają swojej drogi. Nieustannie odkrywam nowe, kobiece diamenty i zapraszam je do wywiadów, by mogły pokazać się szerszej grupie osób. Motywuję, dodaję skrzydeł, wspieram i pomagam uwierzyć, że każda z nas ma tę moc, wystarczy ją w sobie odkryć!

Warsztaty „Kobiecego Challenge’u” to spotkania pełne kobiecej mocy. Dają mi ogromną radość i satysfakcję z możliwości pomagania Polkom na emigracji. Dzielę się swoją energią, a ona się mnoży i powraca do mnie ze zwielokrotnioną siłą.

E-magazyn „Kobiecy Challenge. Świat Kobiecej Mocy”

Jakiś czas temu postanowiłam również stworzyć e-magazyn dla Polek mieszkających w różnych zakątkach świata. Pragnę poruszać w nim tematy bliskie nam kobietom na emigracji. Premiera 1 września na stronie https://kobiecychallenge.com/.

Czy jestem SuperWOMAN?

Myślę, że każda z nas nią jest! Jak powiedziała kiedyś Coco Channel „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Nie przeszkadzajcie swoim skrzydłom rosnąć! Tym, co powoduje ich wzrost, jest działanie. Idźcie małymi krokami do przodu, a świat będzie Wam sprzyjał i zaczną wydarzać się małe cuda!

Izabela Tomiczek-Pitlok

Puenta psychologa Anny Preis

To chyba jedno z naszych najtrudniejszych życiowych zadań – odkryć swoją życiową misję. W hierarchii potrzeb (znanej również jako piramida potrzeb) Abrahama Maslowa najwyższą potrzebą człowieka jest samorealizacja, tym samym odnalezienie swojej misji życiowej i jej wypełnianie pięknie wpisuje się w realizację tej potrzeby. To dzięki niej wstajemy każdego dnia z poczuciem celu i chęcią do pracy oraz rozwoju. Swoją życiową misję odkryła również Izabela, która postanowiła pomagać kobietom na obczyźnie. Sama wiedząc jak to jest znaleźć się w obcym kraju, z dala od rodziny i przyjaciół, nie znając do końca języka i pracując poniżej swoich ambicji doskonale rozumie inne kobiety, które podobnie tak jak ona, podjęły decyzję o emigracji i rozpoczęły życie w obcym kraju. Izabela miała to szczęście, że w końcu znalazła pracę w firmie, która pozwoliła jej na rozwój i realizację ambicji zawodowych, jednak nie każdej kobiece na emigracji się to udaje. Stąd też pomysł Izabeli na projekt skierowany właśnie do tych kobiet, by dać im wiarę w siebie oraz garść inspiracji i motywacji. W sytuacji, gdy jesteśmy zdani sami na siebie i od naszych bliskich dzielą nas setki, a nawet tysiące km sieć wsparcia jest niezwykle ważna. Dzięki temu, że mamy kontakt z innymi osobami w podobnej sytuacji życiowej, możemy nie tylko podzielić się naszymi obawami czy troskami, ale również otrzymać wiele cennych wskazówek, rad, a przede wszystkim tak potrzebne wsparcie emocjonalne. Historia Izabeli pokazuje, że można się spełniać zawodowo i życiowo w każdym miejscu na świecie, a jedyne co ważne, to nasze nastawienie i chęć rozwoju oraz samorealizacji.

7 komentarzy. Zostaw komentarz

 • Jolanta Stankiewicz
  Jolanta Stankiewicz
  23 września 2020 10:17

  Dziękuję Iza.
  Twoje skrzydła niosą w świat Ciebie i Twoją energię.
  Choć nie znamy się osobiście jeszcze, to spotykam Kobiety ktòrym dodałaś odwagi do działania.
  Cieszę się ogromnie że, odnalazłaś swoją misję i podajesz pomocną dłoń SuperWomen to my wszystkie ? ? ?

  Odpowiedz
 • Iza jest bardzo ciepla osoba pelna Energi I motywacji I tym wszystkim dzieli sie ze wszystkimi nie skapi niczego Co posiada daje z Siebie wszystko dla innych. W skrocie ujac Aniol Kobieta.

  Odpowiedz
 • Katarzyna Cepeusz
  Katarzyna Cepeusz
  7 września 2020 08:09

  SUPERWOMAN ?

  Iza jest wspaniałą kobietą z wielkim serduchem ♥️ Jednoczy kobiety na emigracji ? przekazuje moc kobiecej mocy ? Na warsztatach i spotkaniach daje możliwości ,aby uwierzyć jak bardzo jest się wyjątkowym .

  Z Iza świat nabiera barw ?
  Warto docenić kobietę która daje tyle Od siebie dla innych kobiet .

  Nich moc kobiecej mocy przekazuje dalej ?

  Odpowiedz
 • Iwa Osińska
  Iwa Osińska
  4 września 2020 21:56

  Iza nie przestaje mnie inspirować, motywować, aktytować i na prawdę, Ona zna taką receptę po której wyrastają TAAAKIE SKRZYDŁA, że uniosą każdą z Nas. To Superwoman na ? % I już ❤️

  Odpowiedz
 • Larysa Klimczak
  Larysa Klimczak
  3 września 2020 21:00

  Każdego dnia jestem zaskoczona, ile energii, radości i uśmiechów daje Izza ludziom.Dziękuję ślicznie za to, co pojawiło się w moim życiu.Jesteś prawdziwym aniołem dla Nas???

  Odpowiedz
 • Irena Thomann
  Irena Thomann
  1 września 2020 20:43

  W życiu nie ma przypadków jest tylko czas podjąć odpowiednie kroki .Dlatego Iza jest do mnie ta superwoman.

  Odpowiedz
 • Ta historia inspiruje mnie cały czas.
  Poznałam Izę osobiście i dziękuję każdego dnia za to, że miałam taką możliwość.
  Tak to jest SUPERWOMAN❤️

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.