fbpx

“Kobieco przy kawie o sprawie” – Prelekcja oddechu

Podczas 2. krakowskiego spotkania gościć będziemy inspirującą kobietę.

➡ Agnieszka Międzik Wykładowca, trener, szkoleniowiec, dyplomowany life coach – absolwentka warszawskiej uczelni Collegium Civitas, będąca w trakcie międzynarodowej akredytacji ICF oraz trener-coach integrowania oddechem. Zarządza spółką szkoleniową  i Fundacją „Jesteś” na stanowisku prezesa. Jest szkoleniowcem w firmie prywatnej jak również w administracji państwowej.

Jej motto to „Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”, a Jej misją jest zwrócenie uwagi na Człowieka, na to jak każdy z nas jest unikatowy i ważny, posiadający ogromne wewnętrzne zasoby do stworzenia życia jakie każdy z nas sobie zaplanował. Przedstawianie świata przez głęboki oddech, który jest wręcz afirmacją życia i naszą wewnętrzną medytacją i intymna relacja łącząca nas ze światem.
Więcej na stronie: www.agnieszkamiedzik.pl

 

 

Tematyka spotkania

Prelekcja oddechu – prosta droga dp siły psychicznej.

Agnieszka Międzik pokaże Ci i zwróci uwagę jak w globalnym świecie zawirowań, zabiegania i codzienności gdzie nasze nawyki i stereotypy biorą górę nad nami – można wykreować chwile dla siebie podczas pracy, wieczoru w domu czy nawet jazdy samochodem i jak ta chwila powiązana z oddechem wpłynie na cały Twój świat. Na prawdę cały. Bo dla jednej grupy całym światem będzie praca etatowa, w korporacji, w małej czy większej firmie, lub bycie przedsiębiorczynią na których barkach leży odpowiedzialność za wiele innych „światów”. Dla innej będzie to szkoła, uczelnia a jeszcze dla innej rodzina, dom, związek. Tak to cały świat. I właśnie to pokaże Ci Agnieszka, żebyś w tym świecie, jakikolwiek on jest mogła dostrzec siebie, bo to co robisz dla siebie robisz dla swojego świata i dla tego globalnego świata też.

Dodatkowo mamy dla Ciebie kilka niespodzianek jakie przygotowaliśmy z naszym Partnerem- współorganizatorem firmą CLARENA 😊

Podczas naszego spotkania przewidziałyśmy też czas na warsztat z pielęgnacji domowej, który przeprowadzi kosmetolog z firmy Clarena (warto ograniczyć ilość podkładu, pudru, różu na twarzy będziemy się masować 😊).

Podczas spotkania będziesz miała także możliwość odbycia bezpłatnych, indywidualnych konsultacji z kosmetologami i podologiem.

Firma Clarena przewidziała ponadto dla uczestniczek wydarzenia możliwość dokonania zakupu kosmetyków firmy Clarena z dużym 30% rabatem w dniu wydarzenia. Specjalnie dla nas pozostanie otwarty SHOWROOM kosmetyczny.

Dla uczestniczek zostały przewidziane drobne upominki oraz niezwykłe okazje na zabiegi i masaże kosmetyczne.

Zapraszamy spędź fajne popołudnie z fajnymi kobietami i zadbaj o swój rozwój i przyjemności dla Twojej skóry .

Uwaga: ilość miejsc ograniczona (40 biletów)

W cenie biletu przewidziana kawa, herbata, woda, słodkie i słone przekąski.

Widzimy się w Centrum Szkoleniowym firmy Clarena : ul. ul. Górna 5, 30-091 Kraków

____________________________________

Harmonogram spotkania:

16:30 – 17:00
Spotkanie zapoznawcze i networkingowe przy luźnej kawie i herbacie.

17:00 – 18:00
Przywitanie uczestniczek, przedstawienie założycielki fundacji Prawo Kobiet mecenas Eweliny Miśko-Pawłowskiej oraz prawniczek i Ambasadorki Projektu Prawo Kobiet, działającej na terenie Krakowa Agnieszki Drzewieckiej, krótkie autoprezentacje uczestniczek wydarzenia.

18:00 – 18:40
Wykład  Prelegentki Agnieszki Międzik: „Prelekcja oddechu – prosta droga do siły psychicznej”.

18.40 – 19:15
Przerwa kawowa

19.15 – 19:45
Warsztat kosmetologiczny z kosmetologiem firmy Clarena

19:45 – 21:00
Czas na luźne rozmowy i zakończenie spotkania

Po zapisie

  • Dzień przed wydarzeniem wyślemy Ci przypomnienie SMS
  • Jeśli zaznaczyłaś, że potrzebujesz fakturę, otrzymasz ją w dniu dokonania rezerwacji (faktura jest wystawiona automatycznie na podstawie podanych przez Ciebie danych)
  • Bilet jest wysyłany na maila dwa dni przed wydarzeniem, warto go zabrać ze sobą na spotkanie i pokazać jak tylko przyjdziesz

 

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

“Kobieco przy kawie o sprawie” – Marka osobista i Koszty marketingowe
“Kobieco przy kawie o sprawie” – Talenty Gallupa