fbpx

Kancelaria Radców Prawnych Miśko-Pawłowska I Partnerzy Sp.P.

Od wielu lat świadczę pomoc prawną podmiotom gospodarczym, specjalizując się w dziedzinie prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem sporów gospodarczych.

Drugim obszarem mojej specjalizacji jest prawo rodzinne, tj. rozwody, separacje, alimenty, sprawy dotyczące kontaktów i opieki, podział majątku dorobkowego. Sprawy z zakresu prawa rodzinnego powodują powstanie szczególnej więzi w relacji klient-pełnomocnik, pełnomocnik staje się powiernikiem klienta w wielu ważnych sprawach i dlatego empatia w kontaktach z klientem i zrozumienie jego czasem bardzo skomplikowanej sytuacji życiowej jest kluczowe moim zdaniem.

Jako, że tworzę wkoło siebie kilkuosobowy zespół, zdecydowanie naszym atutem jest to, iż możemy zapewnić naszym klientom świadczenie specjalistycznych usług prawnych w wielu dziedzinach prawa. Często w toku prowadzonego postępowania okazuje się, że trzeba sięgnąć do innych specjalistycznych zagadnień. Uzupełniamy się w zespole, w zakresie naszych specjalizacji, co klienci bardzo doceniają.

Zawsze stawiam sobie jakiś cel, który wyznacza moją ścieżkę, dzięki temu czuję sens działania, mam pozytywne nastawienie i poczucie szczęścia nawet w niesprzyjających okolicznościach.

Kilka słów prywaty - bo prawnik, też człowiek

Staram się czerpać radość i przyjemność z każdego dnia – bycia tu i teraz, niezależenie od okoliczności zewnętrznych utrzymać spokój i równowagę wewnętrzną, bo mam nadal wiele planów do realizacji, które uknułam sobie w głowie.

Wiem co jest dla mnie ważne i moje życie szyję na miarę swoich wartości i aspiracji życiowych. Jako mama i żona mam trzech wspaniałych mężczyzn koło siebie. Uwielbiam chwile spędzone z nimi, zwłaszcza te leniwe , wolne od pośpiechu, pędu codziennych obowiązków, stresu. A jak mamy je okazję przeżyć w nowych, pięknych miejscach to wprowadzona jestem w stan błogostanu.

Uwielbiam podróże, szukam zawsze w podróży różnorodności, inności, zaspokajania swojej ciekawości na temat świata, innych kultur oraz potrzeby oglądania wszystkiego co najciekawsze.

Czasami motywuję się cytując Janis Joplin i mówię do siebie: nie ograniczaj siebie. Jesteś wszystkim co masz. Natomiast na krętych ścieżkach życia staram się pamiętać, że w życiu nie ma rzeczy, których można żałować; są tylko rzeczy, na których można się uczyć i tego się trzymam.

Pracuj ze mną i moim zespołem

Czasami życie się komplikuje, a wtedy poznajemy tych, na których na prawdę możemy liczyć. Ty możesz liczyć na nas! Pamiętaj, że gdzie jest otwarty umysł, tam zawsze znajdzie się furtka.

Chcesz z NAMI współpracować? Jeśli masz pomysł na szkolenie, kurs lub produkt, który możemy wspólnie stworzyć, napisz!

Często zadajecie nam liczne pytania. Abyśmy mogli poświecić swój czas tylko Tobie –  wykup godzinną konsultację, podczas której czas poświęcony zostanie tylko Tobie i zagadnieniu jakie Cię nurtuje. Konsultacje do wykupienia w zakładce porady prawne.

Przygotowujemy spersonalizowane pisma prawne, procesowe, wnioski i pozwy według Twoich potrzeb i na podstawie informacji udostępnionych nam przez Ciebie. Pisma dostosowujemy do Twojej indywidualnej sytuacji. Niektóre pisma są do wykupienia w zakładce sklep.

Ofertę szkoleniową w zakresie aspektów prawnych dostosowujemy według Twoich potrzeb.

Możemy Cię reprezentować w postępowaniu przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także urzędami w postępowaniach administracyjnych.

Pakiety wsparcia prawnego, możesz wykorzystać w ciągu jednego roku od dnia zakupu. Pakiet dotyczy wszelkich czynności podejmowanych przez prawników z naszego zespołu na Twoją rzecz, w tym w szczególności czas spotkań, uczestnictwa w rozprawach, przygotowania do rozpraw, przygotowywanie pism, zapoznawanie się z orzecznictwem i piśmiennictwem niezbędnym do wykonania zlecenia.

zespół praw kobiet

Izabela Fryszkowska, radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego – magister prawa. Radca prawny od 2010r. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.

Specjalizuje się w doradztwie w zakresie prawa handlowego, w szczególności w obsłudze spółek kapitałowych i szeroko pojętego prawa cywilnego. Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji procesowej przez sądami powszechnymi. Nadto zajmuje się doradztwem w zakresie prawa pracy, w tym reprezentuje pracodawców w sporach pracowniczych. Posiada szeroką praktykę w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.Pełniła funkcje członka Rady Nadzorczej w spółkach prawa handlowego.

Jowita Tomczak, radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego – magister prawa. W 2014 r. obroniła pracę magisterską z zakresu mediacji w sprawach rodzinnych. Radca prawny od 2018 r., Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalizuje się głównie w szeroko rozumianym prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz w prawie spadkowym. Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji procesowej przez sądami powszechnymi. Prywatnie miłośniczka zwierząt.

Ilona Jaworek, Meetings&Events Supervisor

Od 2002 roku związana z branżą eventową. Pasjonatka ludzi i tego, czym zajmuje się zawodowo. Organizacja eventów to dla niej nie tylko czysta przyjemność, ale i niekończąca się możliwość rozwoju i źródło inspiracji. Zarówno w życiu, jak i w pracy ceni sobie profesjonalizm, poparty dużą dawką pozytywnych relacji, dobrą atmosferą, partnerstwem i uczciwością. To praca z ludźmi ją uskrzydla, daje energię do działania i pozwala sięgać co raz wyżej, codziennie przekonując się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Porady prawne

Podczas konsultacji prawnej podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem.

Często słyszymy od różnych osób, że tematy prawnicze, zwłaszcza sprawy sądowe wiążą się dla nich ze znacznym stresem, niezależnie od tego, czy w toku postępowania występują w charakterze strony powodowej, pozwanej, czy tylko świadka.

Jeśli nie czujesz się pewna zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy, jako radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem możemy Cię reprezentować w sądzie, czuwać nad przebiegiem Twojej sprawy i zwyczajnie po ludzku dodać otuchy, a czasami nawet „pociągnąć za przysłowiowe uszy i ustawić do pionu” jeśli to konieczne.

Wybierz temat rozmowy i umów się na poradę prawną

Pomożemy Ci przygotować strategię procesową pilnując Twojego interesu prawnego!

Z naszym aktywnym udziałem w Twojej sprawie czy postępowaniu sądowym masz większe szanse na sukces, a na pewno będziesz miała świadomość, że zrobiłaś wszystko żeby przekonać do swoich racji. Nie ma nic gorszego w normalnym życiu jak i w trakcie postępowania sądowego, niż poczucie, że można byłoby zrobić więcej.

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Konsultacja prawna pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację przeważnie w ciągu 48 godzin.

Wspólnie przeanalizujemy możliwe rozwiązania Twojego problemu prawnego, tak by je dostosować do Twoich potrzeb i celów.
Przed umówioną konsultacją możesz przesłać nam na e-mail opis Twojego problemu, jeśli masz wątpliwości i pytania, podziel się nimi w treści wiadomości. Zyskamy czas w trakcie rozmowy i przejdziemy do szukania narzędzi i rozwiązań.

Do czasu konsultacji zaliczamy także wcześniejszą analizę lub poprawianie przesłanych przez Ciebie dokumentów, pism.

Jeśli Twoje zapytanie prawne dotyczy:

prawa rodzinnego, majątkowego, spadkowego, cywilnego

umów się ze mną na konsultację prawną, pomogę Ci.
On-line czy offline we Wrocławiu – jak wolisz?

Jeśli Twoje zapytanie prawne dotyczy:

prawa gospodarczego, prawa pracy, administracyjnego, majątkowego, cywilnego

umów się ze mną na konsultację prawną, pomogę Ci.
On-line czy offline we Wrocławiu – jak wolisz?

Dziękujemy za Wasze zaufanie