fbpx

Szukasz miejsca, gdzie możesz otwarcie rozmawiać o swoich doświadczeniach i ideach? Gdzie będziesz mogła dzielić się swoją wiedzą i uczyć się od innych? Gdzie możesz nawiązać nowe kontakty i znaleźć inspirację? Jeśli tak, to zapraszamy do nas!

“Kobieco przy kawie o sprawie” to przestrzeń, gdzie mogą spotkać się kobiety z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach, ale z jednym wspólnym celem – połączenia sił, wymiany doświadczeń i wznoszenia się na wyższy poziom.

To miejsce, gdzie różnorodność jest naszą siłą.

Dołącz do naszej społeczności:

Chcesz wziąć udział w najbliższym spotkaniu? Sprawdź harmonogram i zarezerwuj miejsce!

Chcesz dołączyć jako partner naszego wydarzenia i przedstawić swój produkt lub usługę?

Chciałabyś dołączyć jako ambasador lub ekspert i zorganizować spotkanie w swoim mieście?

“Kobieco przy kawie o sprawie” to…

Cykl spotkań stacjonarnych w dużych miastach Polski

Serce naszego projektu. Spotykamy się w każdym miesiącu, by wspólnie w inspirującym wnętrzu, z ciekawym gościem, przy kawie i przekąskach spędzić popołudnie i wieczór. Każde wydarzenie to unikalna okazja do spotkania z kobietami z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami, ale z jednym wspólnym celem – połączenia sił i  wymiany doświadczeń.

Każde spotkanie to okazja do nawiązania nowych kontaktów, ale też do zgłębienia różnych aspektów życia i biznesu.  Zawsze mamy dla Was wyjątkowego gościa i merytoryczne rozmowy z różnych obszarów, co da Wam nową porcję inspiracji i nowych spostrzeżeń.

Spotkania są przestrzenią, gdzie gromadzą się kobiety w różnym wieku, na różnych etapach życia, z różnych profesji, co stwarza też unikalną platformę do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, ale także nawiązywania relacji osobistych i biznesowych.

Początkowo spotkania odbywały się tylko we Wrocławiu, ale mamy plany rozszerzenia ich na całą Polskę – już wkrótce Warszawa i Kraków.

Fanpage na Facebooku

Tworzymy ciekawą zawartość i inspirujemy, dzielimy się wiedzą i istotnymi materiałami. Informujemy o nowościach wydarzeniach, pomagamy i działamy.

Grupa na Facebooku

Tutaj możemy rozmawiać na różne tematy, wymieniać się doświadczeniami i pomysłami. To miejsce, gdzie możesz poczuć wsparcie społeczności i gdzie możesz się uczyć od innych.

  • Szukasz kogoś do współpracy? Napisz o tym i otrzymaj wsparcie.
  • Oferujesz ciekawy produkt lub usługę, który pomoże społeczności? Przedstaw swoją ofertę i nawiąż współpracę.

Chcemy tworzyć miejsce, gdzie każda kobieta może czuć się swobodnie, doceniana za swoje osiągnięcia i mogąca dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Do kogo kierujemy projekt?

Nasze spotkania są dla wszystkich kobiet!

  • tych, które prowadzą własne firmy, pracują na etacie, ale też dla tych, które nie pracują;
  • tych, które są nastawione na rozwój, wymianę doświadczeń, wzajemną inspirację;
  • tych, które szukają możliwości dalszego rozwoju i chcą wznosić siebie na wyższy poziom;
  • tych, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także chcą się uczyć od innych;
  • tych, które chcą wspierać innych i motywować do działania;
  • tych, które cenią sobie czas spędzony w miłych miejscach i w towarzystwie inspirujących kobiet.

“Kobieco przy kawie o sprawie” to przestrzeń, która jest otwarta dla wszystkich kobiet, niezależnie od ich doświadczenia, wieku czy zawodu. Zapraszamy Was do dołączenia do nas i do stworzenia razem z nami miejsca, które będzie pełne inspiracji, radości i wzajemnego wsparcia.

Niezależnie od tego, czy jesteś z nami na spotkaniach stacjonarnych, na naszym fanpage’u na Facebooku czy w naszej grupie – zawsze jesteś mile widziana i ważna.

Pamiętaj, że Twoja obecność, Twoja wiedza i doświadczenie mają ogromną wartość. Dziękujemy, że jesteś z nami!

kobieco przy kawie - jak budować content video