fbpx

Drogie Kobiety,

zapraszamy chętne Panie do skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych. Będziemy konsultować Wasze sprawy on-line i offline (do wyboru).

Skorzystajcie z szybkiej, skutecznej i bezpiecznej konsultacji przez wideo-czat lub telefon z naszymi prawnikami.

Zapraszamy – wspólnie rozwiążemy Wasze sprawy i zadbamy o to byście się poczuły bezpiecznie. Pomożemy Wam w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych, majątkowych, pracowniczych czy też spraw gospodarczych. Zainteresowane Panie prosimy o wcześniejszy kontakt i podanie terminu i tematu nurtującego zagadnienia.

Wybierz termin spotkania oraz preferowaną godzinę na kalendarzu poniżej. Podaj nam swoje dane kontaktowe oraz określ temat, który chciałabyś omówić.

Zapisz się już teraz!

Aby zapisać się na bezpłatne konsultacje, znajdź w kalendarzu dzień podświetlony na zielony, a następnie wybierz godzinę i potwierdź wybór klikając przycisk “rezerwuję”.

Podaj swoje dane kontaktowe i krótko opisz temat konsultacji. W potwierdzeniu otrzymasz wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Ewelina Miśko-Pawłowska
RADCA PRAWNY
Izabela Fryszkowska
RADCA PRAWNY

Sprawdź terminy bezpłatnych konsultacji z Ambasadorami projektu Prawo Kobiet:

Jeśli w danym miesiącu dzień bezpłatnych konsultacji podświetlony jest na różowo, oznacza to, że wszystkie terminy zostały zarezerwowane. W takiej sytuacji możesz zapisać się na konsultację z Ambasadorem Prawa Kobiet lub umówić się na płatną konsultację w dogodnym terminie.