fbpx

Wirtualne spotkanie O PRAWIE PRZY KAWIE

Drogie KOBIETY – wizyta u profesjonalisty bez wychodzenia z domu. Nasza ekspercka wiedza prawnicza dostępna online lub przez telefon – zapraszamy serdecznie ?

KONSULTACJE PRAWNE ONLINE – usługa płatna

Skorzystaj z pomocy prawnej online, przez internet lub przez telefon!

Kobiety – oferujemy naszym klientkom bezpłatne i płatne porady prawne przez Internet oraz porady prawne przez telefon. Bez konieczności umawiania wizyty, oczekiwania na wyznaczenie terminu spotkania oraz unikając obowiązku dojazdu do kancelarii prawnej wystarczy, że wypełnisz formularz lub zakupisz usługę, a następnie odbierzesz telefon albo wiadomość od specjalisty z naszego zespołu celem umówienia wirtualnego Spotkania o prawie przy kawie ?

Dzisiejsza technika sprawia, że nie musisz wychodzić z domu by rozwiązać swój problem prawny, wszystko możemy załatwić online przez Internet lub telefon.

Najczęściej w tym celu korzystamy ze spotkań online przez Messanger lub Whatsapp. Dzięki temu spotkasz się na żywo z prawnikiem z naszego Zespołu, który udzieli Ci porady prawnej online. Łatwiej wówczas nawiązać relację i zbudować zaufanie, które jest kluczem w naszej pracy. Przy pomocy komunikatorów internetowych lub przez e-mail możesz przedstawiać nam wszystkie dokumenty, które są istotne dla Twojej sprawy.

Często udzielamy porad prawnych także przez telefon. W takim przypadku wszystkie dokumenty wysyłasz nam mailem przed umówioną rozmową.

Nasz prawnik ma zawsze zarezerwowane dla Ciebie około jednej godziny czasu, co jest na ogół wartością wystarczającą.

W przypadku jednak konieczności prowadzenia dłuższej rozmowy, przy możliwościach czasowych obu stron jest ona realizowana, chyba, że sprawa jest skomplikowana i wymaga dodatkowych ustaleń. W takiej sytuacji umawiamy wówczas kolejne kroki i termin dalszych konsultacji.

Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół ekspercki, który bliżej poznasz tutaj.

Zapraszamy na wirtualne Spotkanie o prawie przy kawie ?

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy na LIVE Z EKSPERTEM!
Wspomnień czar – przed kwarantanną