fbpx

Natalia Sołtowska

Ambasadorka projektu Prawo Kobiet

Dane kontaktowe:

Adwokat, członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców. Z zamiłowania do prawa i szerokiej wiedzy w tym zakresie, pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz w prowadzeniu biznesu. Wierzy, że lepiej unikać problemów niż zajmować się ich naprawą i dlatego zawsze zachęca swoich klientów do podejmowania działań prewencyjnych. Stara się pogłębiać świadomość prawną klientów, poprzez doradztwo ale też prowadzenie szkoleń, audyty i wdrożenia. Z kolei zamiłowanie do prawa karnego pozwala jej na szersze spojrzenie i ocenę podejmowanych decyzji biznesowych.

W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku: “Ochrona Danych Osobowych w Administracji i Biznesie – Inspektor Ochrony Danych”.

W 2021 roku ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Krakowskiej na kierunku: “Gospodarowanie odpadami i substancjami niebezpiecznymi”. Posiada certyfikat Auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001.

Siedzibą jej Kancelarii są Myślenice, jednak jej obszar jej działalności obecnie skupia się na śląsku.

natalia.soltowska@adwokatura.krakow.pl

Bezpłatne konsultacje

Wolne terminy na bezpłatne konsultacje prawne ze mną znajdziesz w kalendarzu. Wybierz dogodny dzień, godzinę oraz formę spotkania, a ja skontaktuję się z Tobą w tym terminie.

Nie znalazłaś wolnych terminów na spotkanie ze mną? Sprawdź bezpłatne konsultacje Prawa Kobiet:

Przeczytaj moje artykuły

Niebawem pojawi się tu pierwszy artykuł

Zobacz rozmowy ze mną

Niebawem pojawi się tu pierwsza rozmowa

Podziel się swoją opinią z innymi! Będzie mi bardzo miło.

Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią na temat naszych usług, aby inne kobiety rozważające współpracę z nami, mogły dowiedzieć się więcej!

Zobacz w jaki sposób pomogłam prawnie innym kobietom

Jeszcze nie ma opinii - możesz być pierwsza!