fbpx

Jak rozmawiać z trudnym klientem? #WROCŁAW

14 maja 2024

17:00

Wrocław

ul. Parkowa 1/3

Stara Biblioteka

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Pedagog, trener, coach, mediator, doradca zawodowy i personalny, manager z niemalże dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w różnorodnych obszarach rozwoju osobistego, zawodowego oraz rozwoju organizacji.

Jest absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalizacją doradztwo zawodowe i personalne. Ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Szkołę Coachów oraz Kurs Mediacji Cywilnych i Rodzinnych, Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Par i Rodzin oraz licznych kursów doskonalących kompetencje w zakresie diagnozy rodziny, terapii, oddziaływań terapeutycznych oraz z rozwojem kompetencji interpersonalnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej, trenerskiej, coachingowej oraz w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji pracowników. Jest inicjatorką i realizatorką projektów rozwojowych, artystycznych i wspierających szczególnie dla rodzin i dzieci z rodzin niepełnych.

Jej droga zawodowa od początku inspirowana była harmonijnym i synergicznym powiązaniem ze sobą wszechstronnych obszarów rozwoju człowieka – zarówno w aspekcie osobistym, jak i zawodowym, a także w aspekcie dzieciństwa i dorosłości. Rozwój zainteresowań Patrycji nieustannie dotykał zarówno zagadnień osobowościowo- psychologicznych, ale także edukacyjno-zawodowych człowieka. Jej misją zawodową jest wspieranie w poszerzaniu perspektywy, osiąganiu osobistych celów życiowych i zawodowych, efektywnym wprowadzaniu zmian w obszarach osobistych i biznesowych. Jest mamą dwóch wspaniałych córek, pasjonatką teatru i mostów – tych pomiędzy ludźmi i tych łączących różne światy oraz przestrzenie.

e-mail: biuro@mediacje-rodzinne.eu
www: www.mediacje-rodzinne.eu

Afirmacja Patrycji:

“Wszystko, co jest na naszej drodze, staje się drogą. Dziś kamienie, o które się potykasz, mogą być źródłem Twojego ogromnego doświadczenia w przyszłości, gdyż zbudują drogę do twojego sukcesu”.

Tematyka spotkania

Kolejne spotkanie z cyklu „KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE” #15 Wrocław  już w maju.

Zapraszamy Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę z innymi fantastycznymi kobietami. Jaką przygodę? Zobacz sama, a najlepiej dołącz i skosztuj 😊

Spotykamy się w restauracji Stara Biblioteka, ul. Parkowa 1/3, Wrocław.

Jak rozmawiać z trudnym klientem?

Zapraszam, czeka na Ciebie jak zawsze duża dawka praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób w aurze pozytywnej, kobiecej energii.

Jeśli jesteś otwarta, ciekawa, zdecydowana rozpoznać swoje wewnętrzne kobiece uwarunkowania, przyjdź, obudź w sobie to co uśpione i wydobądź z tego to co najlepsze.

Zapraszamy – spędź fajne popołudnie z fajnymi kobietami 😊 W cenie biletu przewidziana kawa, herbata, woda, słodkie i słone przekąski. Uwaga: ilość miejsc ograniczona (40 biletów).

Poprzednie spotkania…

Porządkowy harmonogram spotkania:

17:00 – 17:30
Sieciujemy się podczas luźnej, babskiej kawki, herbaty

17:30 – 18:30
Przywitanie uczestniczek, przedstawienie założycielki fundacji Prawo Kobiet mecenas Eweliny Miśko-Pawłowskiej.

18:30 – 19:10
Wykład prelegentki Patrycji Dorsz vel Drożdż: Jak rozmawiać z trudnym klientem?

19:10 – 19:45
Przerwa kawowa

19:45 – 21:00
Czas na luźne rozmowy i zakończenie spotkania

Po zapisie

  • Dzień przed wydarzeniem wyślemy Ci przypomnienie SMS
  • Jeśli zaznaczyłaś, że potrzebujesz fakturę, otrzymasz ją w dniu dokonania rezerwacji (faktura jest wystawiona automatycznie na podstawie podanych przez Ciebie danych)
  • Bilet jest wysyłany na maila od razu po zakupie, koniecznie zabierz go ze sobą na spotkanie

Cel spotkań

“Kobieco przy kawie o sprawie” to przestrzeń, gdzie mogą spotkać się kobiety z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach, ale z jednym wspólnym celem – połączenia sił, wymiany doświadczeń i wznoszenia się na wyższy poziom.

To miejsce, gdzie różnorodność jest naszą siłą.