fbpx

Promocyjna cena 129 zł

tylko do 3. grudnia

Kobieco przy kawie o sprawie… SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE #WROCŁAW

7 grudnia 2023

16:30

Wrocław

ul. Clareny 2, Wilczyce

Clarena w Wilczycach

Kobiecy wizerunek, zdrowie, pasja, zabawa to temat przewodni tego spotkania. Mikołajkowe spotkanie networkingowe wymiany wiedzy i doświadczeń. Z zapachem pierników i mikołajkowych upominków czeka na WAS podczas grudniowego spotkania KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE dawka przyjemności i czasu myślenia o sobie samej.

 • Kobiece lekcje wizażu świątecznego i sylwestrowego proponujemy w przestrzeni BEAUTY, kosmetolodzy firmy Clarena poinstruują jak stworzyć pełen blasku i trwały makijaż okolicznościowy.
 • Jeśli zastanawiasz się czy Twoja masa ciała jest prawidłowa? Masz trudności z redukcją masy ciała lub jej zwiększeniem to pomocna się okaże, Paulina Madej-Uchal (trenerka personalna, instruktor fitness) która zbada Twoja masę ciała i dokona analizy składu masy ciała, która jest niezbędna do oszacowania stanu zdrowia, określając przy okazji procentowy wskaźnik tłuszczu, wody, masy mięśniowej z kalkulacją dziennego zapotrzebowania energetycznego.
 • Chcesz skonsultować konkretną stylizację lub potrzebujesz porady dotyczącej swojego ubioru będziesz miała możliwość konsultacji Doradcą wizerunku, Style Coachem Pauliną Łotecką.

Jeśli czujesz wewnętrzną chęć zmiany swojego stylu, ale nie wiesz, od czego zacząć, będziesz miała okazję omówić nurtujące Cię kwestie podczas naszego spotkania w swobodnej rozmowie. Wisienką na torcie będzie degustacja i rozwój naszej pasji do tańca i dekorowania domu na święta, by uruchomić Wasz kobiecy talent, kreatywność oraz stworzyć niepowtarzalną atmosferę tych świątecznych dni.

 • Marta Drozd (homestagerka) podpowie jak pięknie przystroić przestrzeń domową w okresie świątecznym i zadbać o jej bajkowy klimat.
 • Patrycja Władkowska (doradca kobiecego wizerunku) zadba o nasze swobodne poddanie się prowadzeniu własnego ciała i pozwoli rozładować napięcie, podnieść wibracje, naładować akumulatory oraz przypomnieć o kobiecej mocy. W trakcie wspólnego tańca podążysz za swoim ciałem, które podyktuje tempo Twojego intuicyjnego ruchu. Zanurz się więc w swojej kobiecości oraz ugruntuj swoje super moce podczas naszego spotkania.
 • Hala Tęczowa podda nas doświadczeniom dla smakoszy. W ramach degustacji będziemy mogły skorzystać oferty menu naszego partnera. Odkryj z nami tajemnice kuchnia Hala Tęczowa.

Wasze szczęście jest najważniejsze. Zadbajcie o nie już teraz!

Marta Drozd to rodowita Wrocławianka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa oraz absolwentka Akademii Ekonomicznej Wydziału Marketingu i Zarządzania.

Zajmuje się upiększaniem wnętrz … aranżacją i dekoracją, home stagingiem oraz metamorfozami wnętrz. Podnosi jakość życia oraz wartość sprzedawanych lub wynajmowanych nieruchomości.

Od pierwszego zobaczenia nieruchomości, Marta już wie co ono potrzebuje, aby zrobiło efekt WOW. Kiedy wchodzi do danej przestrzeni od razu czuje jej duszę i już na miejscu tworzy się wstępny pomysł na aranżację. Tak, aby przyszli kupujący, najemcy czy sami właściciele w tej przestrzeni przepełnionej dobrą energią poczuli się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo.

Paulina Łotecka jest Doradcą wizerunku, Osobistą Stylistką, Style Coachem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i niemieckiej stolicy mody – Düsseldorfie, gdzie mieszkała i pracowała przez 5 lat.

Przeprowadza metamorfozy wizerunkowe oparte na budowaniu pewności siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Analiza kolorystyczna i personal shopping to usługi cieszące się największym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych. Jest absolwentką prestiżowej Central Saint Martins w Londynie, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Swoje kwalifikacje z zakresu Style Coachingu doskonaliła w renomowanym Style Coaching Institute™ w Londynie zdobywając międzynarodowy certifikat stowarzyszenia IASC. W zakresie makijażu szkoliła się w renomowanej Pro Academy School of Makeup.

Patrycja Władkowska to absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomi. Po 15 latach pracy na etacie realizuje się w zupełnie innym kierunku podążając za głosem serca. Od 2020 roku jest Doradcą kobiecego wizerunku i na co dzień  zawodowo dba o kobiece twarze łącząc wizaż z doborem właściwej pielęgnacji i produktów do makijażu przy współpracy z marką Mary Kay. Budowanie w kobiecie pewności siebie to cel podejmowanych przez nią działań. Jest ponadto współautorką projektu dla kobiet Warsztaty ze skutecznej autoprezentacji i techniki makijażu biznesowego.

Taniec jest z Patrycją od zawsze.

 

Paulina Madej-Uchal to trenerka personalna i instruktorka fitness oraz specjalistka ds. żywienia. Specjalizuje się w insulinooporności i posiada certyfikatem SOIT PRO. Pomoże Ci zawalczyć o siebie, Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie! 😃

Tematyka spotkania

Będziemy pracować nad zdrowym ciałem i zdrowym duchem, temu ma służyć fajne popołudnie. Umysł i ciało muszą pozostać w równowadze i ciągłym rozwoju zadbajmy zatem o to.

Najlepsza wiadomością dla Ciebie jest fakt, że wszystko to odbędzie się we wspaniałym, energetycznym, optymistycznym, pełnym szacunku i zrozumienia towarzystwie innych kobiet.

Będziemy wzajemnie się uczyć, wspierać, budować i fajnie spędzać czas. Bądź razem z nami i spędź super popołudnie!

Do zobaczenia!

Przewidziane atrakcje:

 • Możliwość zwiedzenia siedziby firmy – lidera z branży kosmetycznej
 • Testowanie i odkrywanie produktów kosmetycznych oraz usług, które są nowinkami na polskim rynku
 • Możliwość poznania kobiet biznesu z całego województwa dolnośląskiego i stworzenie wspólnych projektów oraz przedsięwzięć.
 • Konsultacje z wizażystą – jak zrobić sobie fajny makijaż na święta i sylwestra
 • Konsultacje z kosmetologiem o zabiegach na ciało.
 • Możliwość sprawdzenia składu swojego ciała i analiza wyników z trenerką personalną.
 • Konsultacje ze stylistką biznesową, potwierdzą co umiejętnie wyeksponować, a co schować? Zyskasz świadomość własnego stylu i zdobędziesz umiejętność podkreślania indywidualności, za pomocą dodatków, kroju lub koloru.
 • Rozładujesz napięcie poprzez wytrzęsienie złych emocji
 • Poznasz ciekawe triki na nadanie świątecznego klimatu przestrzeniom, w których przebywasz

Poprzednie spotkania…

Porządkowy harmonogram spotkania:

16:30 – 17:00
Sieciujemy się podczas luźnej, babskiej kawki, herbaty

17:00 – 17:15
Przywitanie uczestniczek, prezentacja projektu PrawoKobiet i harmonogramu spotkań.

17:15 – 17:40
Warsztat Mart Drozd “Poznaj patenty jak zadbać o bajkowy klimat twojej przestrzeni domowej w okresie świątecznym”

17:45 – 18:10
Wspólny taniec z Patrycją Władkowską, rozładowujący całoroczne emocje

18:10 – 21:00
Networking, rozmowy, śmiech, degustacja, konsultacje dla chętnych, zabawa.

Po zapisie

 • Dzień przed wydarzeniem wyślemy Ci przypomnienie SMS
 • Jeśli zaznaczyłaś, że potrzebujesz fakturę, otrzymasz ją w dniu dokonania rezerwacji (faktura jest wystawiona automatycznie na podstawie podanych przez Ciebie danych)
 • Bilet jest wysyłany na maila od razu po zakupie, koniecznie zabierz go ze sobą na spotkanie

Cel spotkań

“Kobieco przy kawie o sprawie” to przestrzeń, gdzie mogą spotkać się kobiety z różnych środowisk, o różnych zainteresowaniach, ale z jednym wspólnym celem – połączenia sił, wymiany doświadczeń i wznoszenia się na wyższy poziom.

To miejsce, gdzie różnorodność jest naszą siłą.