fbpx

Reprezentacja procesowa mecenasa – jakie niesie korzyści?

Pani Mecenas ale czy Pani może być ze mną w sądzie?

Dzisiaj słów kilka, na czym polega reprezentacja procesowa jaką realizujemy?

W ramach wykonywanego zawodu radcy prawnego, jako profesjonalni pełnomocnicy procesowi, reprezentujemy interesy naszych klientów w postępowaniach sądowym przed sądami powszechnymi wszystkich instancji. Pisząc o sądach powszechnych mam na myśli sąd rejonowy, sąd okręgowy, sąd apelacyjny.

Sala sądowa to nasze naturalne środowisko, od ponad 14 lat z sukcesem reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych.

Zastępstwo procesowe co do zasady nie jest obowiązkowe, ale staje się konieczne ze względu na ciągłe zmiany przepisów prawa.

Jako zastępcy procesowi ściągamy ciężar z naszych klientów i czuwamy w sądzie nad ich sprawami, dbając o zachowanie procedury postępowania oraz dbając o ich interes prawny z najwyższą starannością.

Świadczymy pomoc prawną reprezentując interesy zarówno wierzycieli jak i dłużników przed komornikami sądowymi, w związku z prowadzeniem postępowania egzekucyjnego.

Zakres spraw, w których świadczymy pomocą prawną (zastępstwo procesowe) w Państwa imieniu to także postępowanie administracyjne, a na końcu – postępowanie sądowo-administracyjne przed wojewódzkim sądem administracyjnym (WSA).

Co zyskujesz kiedy działamy jako Twój pełnomocnik?

Pamiętaj, że sprawa sądowa z naszym udziałem, to znacznie więcej niż wyłącznie reprezentacja na sali. To konieczność przeprowadzenia wielu strategicznych analiz, wymagających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, które nieskromnie pewnie zabrzmi, ale my posiadamy.

Z nami masz pewność, że wszystko w Twojej sprawie będzie dopilnowane, a Ty będziesz przygotowana.

Dodatkowo nasze klientki cenią sobie,  niejednokrotnie powtarzają, samą obecność obok na ławie sądowej i wsparcie na poziomie mentalnym.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

konsultacja prawna

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Mój były mąż nie wyraża zgody na paszport syna. Czy mogę wyjechać na wakacje z dzieckiem pomimo tego?