fbpx

Kapituła akcji TAK! Jestem SuperWOMAN

Tak! Jestem SuperWOMAN to kampania społeczna skierowana do kobiet, które chcą inspirować i podnosić na duchy inne kobiety, dając im wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Tegoroczną kapitułę akcji tworzą 3 wspaniałe kobiety.
To one spośród zgłoszonych przez Was historii wybiorą te, które wezmą udział w dalszej części akcji.

ANNA WALCZAK

Założycielka i CEO wrocławskiej firmy zajmującej się szeroko rozumianym Lifestyle Managementem – www.easiness.pl.

Pomysł na własny biznes był jedną z wielu przełomowych decyzji w jej życiu, opartą na wieloletnich doświadczeniach w łączeniu wymagającej pracy w korporacjach z równie dynamicznym życiem osobistym i rodzinnym.

Chęć rozwoju kompetencji, pasji do podróżowania oraz aktywnego spędzania czasu z najbliższymi, pozwoliła jej na wypracowanie dobrych rozwiązań.

Uwielbiam żyć odważnie oraz z pasją, realizując się w wielu rolach prywatnie i zawodowo. Czas jest dla mnie największą wartością. Cieszę się, że nauczyłam się z niego korzystać w najlepszy możliwy sposób i mogę tę wiedzę i przyjemność dzielić z innymi.

Dzięki pracy poznaję cudownych ludzi, którym pomagam zarządzać czasem, życiem codziennym i służbowym, a tym samym spełniać osobiste cele i marzenia.

 SYLWIA PETRYNA to menedżerka, mentorka, trenerka, coachka, feministka

Zarządza, kreuje, motywuje i inspiruje. Prawie 20 lat temu stworzyła i sprawnie zarządza Petra Consulting, własną firmę consultingową.

Realizuje projekty, które mają na celu aktywizację i wspieranie przedsiębiorczości kobiet – m.in. dwie edycje Biznesłomenek z Dolnego Śląska.

Pracując zwłaszcza z kobietami i wspierając je w drodze do osiągania celów i znajdowania balansu w życiu zawodowym i prywatnym, w 2019 roku uruchomiła 6 miesięczny program mentoringowy „Jesteś wystarczająca”. W marcu b.r. rusza kolejna edycja programu. W programie wspólnie z 4 innymi mentorkami pomaga rozwijać kobietom skrzydła i poczuć się DOŚĆ. Bo mimo tego, że żyjemy w XXI wieku – wiele kobiet czuje się niedoceniana lub czuje, że musi ciągle udowadniać swoją wartość.

Jest współautorką 6 książek, w tym jednej szczególne dedykowanej kobietom My name is Woman… BiznesWoman.

ILONA JAWOREK Meetings&Events Supervisor

Od 2002 roku związana z branżą eventową. Pasjonatka ludzi i tego, czym zajmuje się zawodowo. Organizacja eventów to dla niej nie tylko czysta przyjemność, ale i niekończąca się możliwość rozwoju i źródło inspiracji. Zarówno w życiu, jak i w pracy ceni sobie profesjonalizm, poparty dużą dawką pozytywnych relacji, dobrą atmosferą, partnerstwem i uczciwością. To praca z ludźmi ją uskrzydla, daje energię do działania i pozwala sięgać co raz wyżej, codziennie przekonując się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 Na zgłoszenia Waszych historii czekamy do 29 lutego!
Gala wręczenia statuetek SuperWOMAN odbędzie się 13 kwietnia 2024 we Wrocławiu podczas II FORUM KOBIET.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Nagrody główne w kampanii “Tak! Jestem SuperWOMAN”
Dołącz do kampanii “Tak Jestem SuperWOMAN” i zdobądź szansę na wyjątkową nagrodę