fbpx

Podsumowanie wydarzenia on-line “Jesteś wystarczająca!”

Ponad 1200 kobiet wzięło udział w wydarzeniu „Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!”

W dniach 4-6 grudnia odbyło się nieprzeciętne wydarzenie online „Jesteś wystarczająca. Uwierz w to!” organizowane przez Sylwię Petrynę, mentorkę, coachkę i właścicielkę firmy Petra Consulting. Gościnią specjalną była aktorka Joanna Brodzik a wokół rozmów i paneli zgromadziło się ponad 1200 kobiet.

Kobiety chcą się rozwijać. Kobiety chcą być z siebie dumne, chcą inspirować inne kobiety. Nie chcą być stereotypowo oceniane i porównywane. Nie chcą być zmuszane do realizacji cudzych scenariuszy w swoim życiu. Chcą być dla siebie. Chcą być wystarczające i dość. Takie cele przyświecały wydarzeniu organizowanemu przez Sylwię Petrynę, liderkę, która zgromadziła w 3 dni ponad 1200 kobiet w jednym miejscu!

Ogromnie się cieszymy, że kolejny event przez nas zorganizowany okazał się być ważny i potrzebny. Bo nurt bycia wystarczającą to coś, o czym trzeba mówić głośno w przestrzeni publicznej – przyznaje z Sylwia Petryna. I dodaje: – Ten mocny głos, mówiący o potrzebie akceptacji, niezależności, zrozumienia i poszanowania dla własnych decyzji wybrzmiał wyraźnie i za to dziękuję wszystkim Gościniom i Panelistkom. A przede wszystkim Uczestniczkom wydarzenia. To w Was drzemie ogromna moc!

 

Kilka danych statystycznych:

  • Liczba zarejestrowanych kobiet: 1251
  • Liczba paneli: 22
  • Liczba ekspertek: 35
  • Struktura wiekowa uczestników i uczestniczek:
Zakres wieku % kobiet
13-17 0.1%
18-24 3.3%
25-34 20.1%
35-44 40.9%
45-54 28.7%
55-64 3.9%
65+ 2.3%

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Ruszyła 3 edycja akcji “TAK! Jestem SuperWOMAN”
“Kobieco przy kawie o sprawie” – Siła numerologii we Wrocławiu