fbpx

“Kobieco przy kawie o sprawie” – spotkanie mikołajkowe

W grudniu spotykamy się także we Wrocławiu, w którym to narodziły się nasze spotkania. Tym razem mocno relaksująco i jeszcze bardziej fantastycznie, bo mikołajkowo!
Czekamy na Was z zapachem pierników i mikołajkowych upominków.
Tematem przewodnim spotkania będzie kobiecy wizerunek, zdrowie, pasja i zabawa.

A gościniami spotkania aż 4 wyjątkowe kobiety:

Marta Drozd podpowie jak pięknie przystroić przestrzeń domową w okresie świątecznym i zadbać o jej bajkowy klimat.

Patrycja Włodkowska doradca kobiecego wizerunku, zadba o nasze swobodne poddanie się prowadzeniu własnego ciała i pozwoli rozładować napięcie.

Patrycja Łotecka jest doradcą wizerunku, Osobistą Stylistką, Style Coachem podpowie jak się ubrać w trakcie konsultacji.

Paulina Madej-Uchał trenerka personalna i instruktorka fitness oraz specjalistka ds. żywienia, podpowie jak zawalczyć o siebie, Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie!

 

Tematyka spotkania

Kobiecy wizerunek, zdrowie, pasja, zabawa to temat przewodni tego spotkania.
Mikołajkowe spotkanie networkingowe wymiany wiedzy i doświadczeń. Z zapachem pierników i mikołajkowych upominków czekamy na WAS podczas grudniowego spotkania we Wrocławiu

  • Kobiece lekcje wizażu świątecznego i sylwestrowego proponujemy w przestrzeni BEAUTY, kosmetolodzy firmy Clarena poinstruują jak stworzyć pełen blasku i trwały makijaż okolicznościowy.
  • Jeśli zastanawiasz się czy Twoja masa ciała jest prawidłowa lub masz trudności z redukcją wagi lub jej zwiększeniem to pomocna okaże się Paulina Madej-Uchal , która zbada dokona analizy składu masy ciała, niezbędnej do oszacowania stanu zdrowia, określając przy okazji procentowy wskaźnik tłuszczu, wody, masy mięśniowej z kalkulacją dziennego zapotrzebowania energetycznego.
  • Chcesz skonsultować konkretną stylizację lub potrzebujesz porady dotyczącej swojego ubioru będziesz miała możliwość konsultacji Doradcą wizerunku, Style Coachem Pauliną Łotecką.
  • Marta Drozd (homestagerka) podpowie jak pięknie przystroić przestrzeń domową w okresie świątecznym i zadbać o jej bajkowy klimat.
  • Patrycja Włodkowska (doradca kobiecego wizerunku) zadba o nasze swobodne poddanie się prowadzeniu własnego ciała i pozwoli rozładować napięcie, podnieść wibracje, naładować akumulatory oraz przypomnieć o kobiecej mocy. W trakcie wspólnego tańca podążysz za swoim ciałem, które podyktuje tempo Twojego intuicyjnego ruchu. Zanurz się więc w swojej kobiecości oraz ugruntuj swoje super moce podczas naszego spotkania.
  • Hala Tęczowa podda nas doświadczeniom dla smakoszy. W ramach degustacji będziemy mogły spróbować ciekawostek z menu naszego partnera. Odkryjesz z nami tajemnice kuchnia Hala Tęczowa.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona (35 biletów)

W cenie biletu przewidziana kawa, herbata, woda oraz przekąski degustacyjne od partnera wydarzenia Hala Tęczowa.

____________________________________

Harmonogram spotkania:

16:30 – 17:00
Spotkanie zapoznawcze i networkingowe przy luźnej kawie i herbacie.

17:00 – 17:15
Przywitanie uczestniczek,  prezentacja projektu PrawoKobiet i harmonogramu spotkań.

17:15 – 17:40
Warsztat Mart Drozd “Poznaj patenty jak zadbać o bajkowy klimat twojej przestrzeni domowej w okresie świątecznym”

17:40 – 18:10
Wspólny taniec z Patrycją Włodkowską, rozładowujący emocje.

18.10 – 21:00
Czas na luźne rozmowy, networking, śmiech. To także moment na degustację potraw z Hala Tęczowa i indywidualne konsultacje z gościniami.

Po zapisie

  • Dzień przed wydarzeniem wyślemy Ci przypomnienie SMS
  • Jeśli zaznaczyłaś, że potrzebujesz fakturę, otrzymasz ją w dniu dokonania rezerwacji (faktura jest wystawiona automatycznie na podstawie podanych przez Ciebie danych)
  • Bilet jest wysyłany na maila dwa dni przed wydarzeniem, warto go zabrać ze sobą na spotkanie i pokazać jak tylko przyjdziesz

 

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

“Kobieco przy kawie o sprawie” – Talenty Gallupa
“Jesteś wystarczająca!” – bezpłatna konferencja online