fbpx

KOBIETA NA MEDAL i jej historia

Czekamy na zgłoszenia czytelniczek – siłaczek, które chcą się podzielić swoją historią, dodać otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym, prawnym rozdrożu. Budujmy razem świadomość prawną KOBIET i otwierajmy drzwi, które wydają się zamknięte na spusty cztery.

Kobiety mają co raz większą świadomość swych praw, rozwijają się emocjonalnie jak „burza”.

Co raz częściej rezygnują z etatu, na rzecz swojej niezależności i samodzielnego bytu biznesowego. Odchodzą, od swoich mężczyzn bo związek nie spełnia ich oczekiwań. Nie muszą się już bowiem godzić na zdrady, fochy, humory, alkohol, hazard, inne ograniczenia. Nie muszą podobnie jak ich mamy, babcie zaciskać zębów i trwać w relacji, która je unieszczęśliwia. Kobiety co raz częściej dochodzą do wniosku: „ja nic nie muszę, tylko chcę”. Kobiety coraz częściej nas pytają o swoje prawa, są aktywne, piszą komentarze, a także piszą bardzo dużo do nas maili z prośbami o pomoc, wskazówki, sugestie prawne. Niestety nadal wolą robić to prywatnie, niżeli publicznie.

Dlatego drogie KOBIETY chcemy dać Wam coś więcej, chcemy Was zaprosić do świata historii dzielnych KOBIET. Świata historii, które napisało życie. Cel tego projektu, jest zawarty w tytule „Kobieta na medal i jej historia”.

Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, o tym jak życie Ci przysłowiową „nogę podstawiło” i zmieniło coś w twoim życiu osobistym albo zawodowym, a Ty sobie z tym poradziłaś– napisz do nas. Zależy nam żeby to miejsce żyło dla Was i by nasza relacja opierała się na dialogu. Chcemy dzielić wspólnie emocje i opowiadać o tym jak my KOBIETY potrafimy być silne, dzielne, odważne. Chcemy dawać innym KOBIETOM motywację do tego by się odważyły kochać siebie i dbać o siebie! By nie bały się zakrętów i gorzkich lekcji, by wyciągały wnioski i dbały o swoje prawa i bezpieczeństwo prawne.

Znając naturę kobiet wiemy, że na pewno wiele z nich będzie nieśmiało do tego podchodzić, nie chcąc być wyróżnionymi, ale zapewniamy, jeśli sobie tego tylko życzysz, anonimowość. Jeśli jednak chcesz głośno powiedzieć co przeszłaś i pokazać jaką drogę musiałaś pokonać, alby znaleźć się w tym miejscu to chętnie to pokażemy innym KOBIETOM. To wszystko zrobimy razem, zbudujemy treść, sformatujemy wywiad z Tobą, o nic się nie martw.

Co jakiś czas jedną z tych kobiecych historii umieścimy na naszym portalu (jeśli tylko wyrazisz zgodę), żeby inne KOBIETY mogły doświadczyć emocji, które niesie i zawalczyć o siebie i swoje prawa.

Kobiety bo przecież nie bez powodu tutaj trafiłyście, nic się nie dzieje bez przypadku. Czekamy na Wasze zgłoszenia, po którym przesłane będą dodatkowe pytania. Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@prawokobiet.pl albo poprzez wiadomość do strony naszego fanpage’a (na stronie głównej powinien być odpowiedni przycisk, jeśli tylko oczywiście stronę naszą polubiłyście).

Zapraszamy serdecznie, budujmy wspólnie Kobiecą Moc ?

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Najlepsze Kancelarie Prawne we Wrocławiu 2019
Anna Preis ekspertem naszego serwisu!