fbpx

POD NASZYM PATRONATEM – Poczuj luksus bycia sobą!

Pod naszym Patronatem!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jakiś czas temu objęliśmy patronatem interesującą książkę Patrycji Dorsz vel Drożdż pt. „Poczuj luksus bycia sobą”.

Spod ręki Patrycji wyszedł Dziennik coachingowy dla wszystkich Kobiet; które czują, że muszą sobie ułożyć życie, Kobiet, które potrzebują ułożyć siebie od środka.

Jeśli potrzebujesz wprowadzić w swoim życiu zmiany w sposób delikatny ale wymagający systematycznej pracy nad sobą – jest to pozycja właśnie dla Ciebie!

Ta książka to swego rodzaju poradnik i przewodnik w poznawaniu zakamarków siebie i swojego życia.
Szczerze polecamy!

Więcej o autorce:

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Mediator, negocjator, coach, trener, pedagog, terapeuta rodzin i par

Doktorantka na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej prowadząca badania z zakresu konfliktu i mediacji

Wiceprezes Stowarzyszenia Wrocławskie Centrum Mediacji prowadzącego działania społeczne na rzecz promowania idei mediacji

Założycielka marki SENSIVIA realizującej inspirujące działania rozwoju kompetencji osobistych i interpersonalnych poprzez mediacje, negocjacje, warsztaty, sesje coachingowe oraz terapię rodzin i par

Mediator Stały wpisany na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu realizujący mediacje rodzinne, cywilne i gospodarcze

Doświadczenie

Od 12 lat wspiera osoby indywidualne, rodziny, organizacje i firmy w rozwijaniu kompetencji osobistych i interpersonalnych poprzez realizację projektów rozwojowych. Zrealizowała setki szkoleń rozwijajacych kompetencje osobiste i interpersonalne, autorka programów warsztatowych dla firm, instytucji, szkół, organizacji oraz szkoleń otwartych. Prowadzi sesje coachingowe w obszarze realizacji celów osobistych oraz biznesowych. Jako negocjator wspiera strony w osiąganiu satysfakcjonujących porozumień oraz warunków realizacji kontraktów służących długofalowej i satysfakcjonującej współpracy.

Największą pasją Patrycji są mediacje, zwłaszcza rodzinne, w obszarze których stale się rozwija. Całym sercem wspiera swoją profesjonalną pracą osoby, które dążą do polubownego rozwiązania konfliktu. Od 2016 roku jest wpisana na listę Mediatorów Sądowych i realizuję mediacje sądowe oraz pozasądowe pomagając stronom wypracować porozumienie w kwestiach rodzinnych, koleżeńskich, pracowniczych, sąsiedzkich, szkolnych, gospodarczych.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca dla studentów Podyplomowych Studiów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Stworzyła także własną markę szkoleniową realizująca szkolenia dla firm i instytucji oraz inspirujące warsztaty otwarte oraz sesje coachingowe.

Ideologię swojej pracy zawiera się w twierdzeniu iż budowanie relacji to droga – droga wrażliwości i uważności na siebie oraz partnera.

Strona:

Adres e-mail: biuro@mediacje-rodzinne.eu

Tel. 517090215

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Wyzwanie “Szczęśliwe relacje rodzinne”
Ewelina Miśko-Pawłowska w rozmowie z Magdaleną Szewczuk