fbpx

Podsumowanie II Forum Prawo Kobiet

II forum prawo kobiet

Kilka słów o Forum

W dniu 13 kwietnia w hotelu Novotel we Wrocławiu odbyło się II Forum Prawo Kobiet . Podczas wydarzenia odbył się także finał kampanii społecznej “TAK! Jestem SuperWOMAN”.

Forum zgromadziło 100 uczestniczek i uczestników, w tym finalistki akcji, partnerów oraz zaproszonych gości.

Forum Prawo Kobiet to coroczne spotkanie skupiające się na wsparciu kobiet w różnych aspektach ich życia, od rozwoju osobistego po prawa i możliwości zawodowe.

W trakcie wydarzenia uczestniczki miały okazję wysłuchać inspirujących wystąpień ekspertek z różnych dziedzin.

II forum prawo kobiet Alina Adamowicz

Ewelina Salwuk-Marko poruszyła kwestie związane z dobrym PR marki osobistej. Monika Skorykow zwróciła uwagę na fundamenty asertywności i komunikacji odważnej. Joanna Idzikowska zainspirowała uczestników prezentacją “Mocna jak stal”. A Alina Adamowicz – Alka positive zaoferowała praktyczne porady dotyczące dbania o własne zdrowie psychiczne i fizyczne, podkreślając znaczenie równowagi między pracą a życiem prywatnym.

O talentach I supermocach, których nie należy ignorować mówiła Adrianna Kasprzak. Mecenas Ewelina Miśko-Pawłowska podczas swojego wystąpienia zwróciła uwagę uczestniczek na dwie naczelne prawne zasady majątkowe w relacjach partnerskich. Z przyjemnością uczestniczki dały się porwać podróżniczce Ewie Chwałko w podróż Łukiem Karpat.

superwoman 2024

Finał SuperWOMAN

Podczas wydarzenia nagrodzono trzy najbardziej inspirujące historie kampanii TAK Jestem SuperWOMAN.  Historie pokazywały siłę i determinację kobiet, które przełamują bariery i realizują swoje pasje oraz cele.

II Forum Prawo Kobiet było również okazją do networkingu i wymiany doświadczeń. A zostało dodatkowo wzbogacone przez konkurs wizytówkowy z nagrodami na zakończenie wydarzenia.

Dzięki takim inicjatywom jak Forum Prawo Kobiet oraz kampania “TAK! Jestem SuperWOMAN”, coraz więcej kobiet otrzymuje wsparcie, inspirację i narzędzia. To co niezbędne do tego, aby aktywnie kształtować swoje życie i przyszłość.

Fundacja Prawo Kobiet kontynuuje swoją misję edukacji i wsparcia, otwierając drzwi do nowych możliwości dla kobiet w Polsce.

Oczami organizatora

„Cieszę się, że nasze Forum pozwala kobietom z różnych miejsc, środowisk na połączenie się ze sobą, dzielenie się doświadczeniami i wzajemne wsparcie.

Jest dla mnie niezwykle budujące, że kobiety na wydarzeniach jakie organizujemy w ramach Fundacji Prawo Kobiet, mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie zyskać nowe perspektywy na swoje problemy i wyzwania”.

Ewelina Miśko-Pawłowska

Za wsparcie wydarzenia dziękujemy bardzo także wszystkim partnereom i patronom medialnym.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

II forum prawo kobiet

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

II Forum Prawo Kobiet za nami. Obejrzyj I część fotorelacji.